Топ-10 фільмів про гангстерів і мафію, список кращих

Мафія, як відомо, безсмертна. Вона наводить жах на доброчесних обивателів і не дає спокійно спати ночами служителям закону. Безпечно поспостерігати за життям жорстоких гангстерів і боротьбою всередині бандитських угруповань можна, подивившись фільми про гангстерів і мафію. Список найкращих включає азіатські і європейські кінокартини, що вийшли в період з 2000 по 2017 роки і мають високий рейтинг на "Кинопоиск".

Зміст:

  • 10. Ірландець (2010)
  • 9. Свавілля (2010)
  • 8. Новий світ (2013)
  • 7. Пророк (2009)
  • 6. Брат якудзи (2000)
  • 5. Проклятий шлях (2002)
  • 4. Подвійна рокіровка (2002)
  • 3. Гангстер (2007)
  • 2. Місто бога (2002)
  • 1. Відступники (2006)

10. Ірландець (2010)

Рейтинг - 7. 1

Це історія про ірландському гангстера Денні Гріні - однієї з найбільших мафіозних фігур в Клівленді в 70-і роки 20-го століття. Вона заснована на реальних подіях. Непохитний і безстрашний ірландський Робін Гуд викликає повагу, незважаючи на те, що займався він малоповажними справами. У кінофільмі знялися такі зірки як Крістофер Уокен, Майк Старр, Вінні Джонс і Вел Кілмер, і за свою акторську гру в "Ірландця" червоніти їм не довелося.

9. Свавілля (2010)

Рейтинг - 7. 1

Перша, але не остання азіатська картина в кращих фільмах про гангстерів. Цього разу в центрі увагою не ірландська, а японська мафія - якудза. Минув час татуювань і відрубаних пальців, тепер поле бою перемістилося з міських вулиць в фінансовий світ.За сходженням своїх молодих товаришів по злочинної сходах спостерігає досвідчений якудза Отомо (Такеші Кітано). Тільки він, мабуть, грає за правилами, які вже застаріли для інших якудза.

8. Новий світ (2013)

Рейтинг - 7. 4

Південнокорейська кінокартина про поліцейського під прикриттям, який увійшов до лав корейської мафії. Після смерті боса він виявляється одним з двох претендентів на роль "главгада". І перед поліцейським встає вибір: повернутися на свою звичайну роботу або ж стати королем злочинного світу.

7. Пророк (2009)

Рейтинг - 7. 5

У 19-річного Малика Ель Джеба, засудженого до шести років в'язниці, не було цілей в житті, та й особливого сенсу в ній юнак не бачив. Однак він сподобався лідеру банди корсиканців, який доручив Маліку кілька небезпечних місій.

Поступово Малик з зеленого молодика на побігеньках перетворюється в небезпечного хижака, що виношує власні амбітні плани.

6. Брат якудзи (2000)

Рейтинг - 7. 6

В топ фільмів про мафію увійшла ще одна стрічка, головну роль в якій зіграв блискучий Такеші Кітано. У центрі сюжету - якудза Аніко Ямамото, який після розгрому клану їде в Америку, де його чекає не менш жорстокий і безпринципний кримінальний світ. Будучи вірним кодексу якудза Аніко Ямамото веде війну з американськими гангстерами, результатом якої може бути або перемога, або смерть.

5. Проклятий шлях (2002)

Рейтинг - 7. 6

Хороший чоловік і батько Майкл Салліван (Том Хенкс) живе, здавалося б, цілком благопристойної життям. Ось тільки щоранку він кудись їде на машині, і син бачить батька в оточенні дивних людей. Виявляється, що Майкл - справжнісінький гангстер. Через його "роботи" життя сімейства Салліван опиняється під загрозою і Майкл змушений почати війну з босом мафії.Похвал глядачів заслужила не тільки гра головних героїв, а й хороша операторська робота і відмінний музичний супровід.

4. Подвійна рокіровка (2002)

Рейтинг - 7. 7

Свій серед чужих, чужий серед своїх в китайських реаліях. Один - поліцейський в рядах мафії, а інший - мафіозі в рядах поліції. Хто з них зможе першим викрити ворога?

3. Гангстер (2007)

Рейтинг - 7. 9

З водія кримінального авторитета Френк Лукас сам перетворився в бандитського боса. Він зайнявся поставками чистого героїну, "давлячи" конкурентів дешевими цінами і заробляючи по мільйону доларів на день. Однак по слідах наркобарона йде рідкісний для Нью-Йорка типаж - чесний поліцейський.

2. Місто бога (2002)

Рейтинг - 8

На другому місці в нашій мафіозної добірці знаходиться бразильська кримінальна драма про трущобах в місті карнавалів Ріо-де-Жанейро. У них панують злочинність, наркоманія і беззаконня. У фільмі дуже добре показана реальність гангстерського кварталу, в якому бандитом стати набагато простіше, ніж чесною людиною.

Насправді зйомки в "Місті бога" були настільки небезпечні, що дія знімали в сусідніх, менш кримінальних районах.

1. Відступники (2006)

Рейтинг - 8. 4

Очолює топ фільмів про мафію історія про "кротів" - впроваджених агентів. Один з них - ірландський мафіозі (Метт Деймон), який зображує поліцейського. Інший - Вільям Костіган (Леонардо ді Капріо), якого в найсуворішій таємниці впровадили в банду садиста і психопата Френсіса Кастелло (Джек Ніколсон). Режисер "Відступників" Мартін Скорсезе створив приголомшливо-цікавий і жорстокий фільм, який до останнього моменту тримає глядача в напрузі "що ж буде?" А кінцівка змусить здивуватися навіть тих, хто звик до непередбачуваних поворотів сюжету.