Топ-10 кращих піших маршрутів світу

Пішохідний туризм - це доступний, недорогий і захоплюючий спосіб подивитися світ. Різноманітні піші маршрути є як в Росії, так і в інших країнах світу. Правда, походи вимагають міцних ніг і ретельної підготовки. Але маса вражень точно варто витрачених зусиль.

Сьогодні ми пропонуємо всім мандрівникам Топ-10 кращих піших маршрутів світу , складений за матеріалами ресурсу LonelyPlanet.

Зміст:

  • 10. Льодовик Балторо і К2, Пакистан
  • 9. Верхній шлях, Франція-Швейцарія
  • 8. Дарданелли, США
  • 7. Рутберн трек, Нова Зеландія
  • 6. Оверленд трек, Австралія
  • 5. Індійські Гімалаї, Індія
  • 4. Табір біля підніжжя Евересту, Непал
  • 3. Земля Догонов, Малі
  • 2. Стежка Інків, Перу
  • 1. GR20, Франція (Корсика)

10. Льодовик Балторо і К2, Пакистан

Незрівнянний гірський маршрут до другої за величиною гірської вершини світу - К2. Стежка йде по крижаній річці, поглиблюється в льодовик і виходить до гранітних гір. Маршрут для підготовлених туристів розрахований на 15 днів.

9. Верхній шлях, Франція-Швейцарія

Один з найбільш високогірних піших маршрутів веде з французького Шамоні через південний Вале в швейцарський Церматт. Маршрут займає близько 2 тижнів і вимагає відмінної фізичної форми.

8. Дарданелли, США

Маршрут по протоці Дарданелли в мальовничому Національному парку Зайон і чудовим каньйонах, вимитим річкою Вірджін, займає 26 км. Деякі ділянки потрібно буде долати вплав, якщо похід захочеться розтягнути на кілька днів, то ночувати можна в прибережних кемпінгах.

7. Рутберн трек, Нова Зеландія

Невеликий маршрут розрахований на 3 дні шляху і покриває 32 км біля підніжжя Південних Альп. Стежка йде через два національні парки. Складність для туристів полягає в тому, що одночасно на маршрут пускають строго обмежена кількість людей.

6. Оверленд трек, Австралія

Маршрут по Тасманійський пустки можна здолати за 5-6 днів (80 км шляху). Стежка йде повз мальовничих озер, скелястих гір, водоспадів, лісів і пусток. Для шанувальників екстриму можливий вихід до вершин, наприклад, горе Осса висотою 1617 метрів.

5. Індійські Гімалаї, Індія

Індійська сторона найбільшого в світі гірського масиву дуже мальовнича, хоча подорожувати тут непросто. Маршрут довжиною в 24 дня дозволить пройти древніми торговими шляхами.

4. Табір біля підніжжя Евересту, Непал

Для шанувальників гірських маршрутів цей варіант - просто подарунок. Стежка дозволяє піднятися на висоту 5545 м, а по шляху зустрічаються пейзажі невимовної краси. Мінусом є зміна клімату і висот, що може викликати такі адаптаційні явища, як запаморочення і швидка стомлюваність.

3. Земля Догонов, Малі

Маршрут можна покрити їх за 10 днів, а можна скласти скорочену програму з переходом від 2 днів. Родзинкою цієї африканської маршруту є ширяють скелі гір Бандіагара, покриті закинутими гірськими оселями.

2. Стежка Інків, Перу

Що може бути більш захоплююче, ніж пройти по стежці, прокладеній ще древніми інками. Маршрут має довжину 33 км і веде від Священної долини в Мачу-Пікчу через три гірські перевали. Саме цей маршрут є найзнаменитішим в Південній Америці.

1. GR20, Франція (Корсика)

Кращий піший маршрут в світі розрахований на 15 днів і покриває 168 км.Корсика пропонує мандрівникам різноманітність ландшафтів: ліси й ріки, гори і льодовикові озера, скелі і хиткі місточки. Маршрут GR20 знаменитий серед туристів з 1972 року.