Топ-10 кращих uSB мікрофонів 2015 року

Багато ноутбуки, і практично всі веб-камери оснащені вбудованими мікрофонами, але якщо ви намагаєтеся створити подкаст або записати демо своїх пісень, вам потрібно пристрій з набагато кращою якістю звуку. Ось тут на допомогу і прийде USB мікрофон.

При покупці USB мікрофона потрібно звертати увагу не тільки на його ціну, але і на звукові характеристики. Частотний діапазон людського вуха - від 20 Гц до 20 кГц. Мікрофони, які мають частоту в межах дії людського слуху, спотворюють високі і низькі звуки, так що голос може звучати дещо неприродно.

Представляємо вам топ-10 кращих USB мікрофонів 2015 року за версією сайту Wirerealm, присвяченого оглядам і новин про музичних пристроях.

Зміст:

  • 10. Blue Snowflake
  • 9. Apogee MiC 96k
  • 8. Samson Go Mic
  • 7. Shure PG42
  • 6. Blue Snowball
  • 5. CAD U37
  • 4. Rode NT-USB
  • 3. Audio-Technica AT2020USB
  • 2. Samson Meteor
  • 1. Blue Yeti

10. Blue Snowflake

Це портативний кардіоїдний конденсаторний мікрофон. Дуже добре підходить для подкастингу, ігор, інтернет-чату, але не найкращий варіант для професійного запису. Діапазон частот: 35 Гц - 20 кГц.

9. Apogee MiC 96k

Сумісний з і Mac, iPhone і iPad. Наявність на зовнішній підсилювач мікрофона і A / D-перетворювача, висока якість запису (до 96 кГц / 24-біт), а також невеликий розмір роблять цей пристрій хорошим вибором і для будинку і для студії.

8. Samson Go Mic

Портативний конденсаторний мікрофон. Поставляється з кабелем USB, кабельним зажимом, і чохлом на блискавці.Завдяки своїм невеликим розмірам, малій вазі (0, 105 кг) і невисокою ціною Samson Go Mic складає гідну конкуренцію "блакитний снежинке", яка зайняла 10 місце в рейтингу кращих USB мікрофонів. Частотний діапазон Samson Go Mic - від 20 Гц до 18 кГц

7. Shure PG42

В комплект поставки цього конденсаторного напівпрофесійного мікрофона входять кріплення на стійку і кейс. Велика діафрагма має високу чутливість і дозволяє передати найдрібніші нюанси звучання. Перемикачі дозволяють задіяти фільтр низьких частот і атенюатор -15 дБ. Робочий діапазон - від 20 Гц до 20 кГц.

6. Blue Snowball

Частота дискретизації 44, 1 кГц / 16-біт, що дозволяє пристрою змагатися з USB мікрофонами, які стоять втричі дорожче. Blue Snowball - це конденсаторний мікрофон, який може перемикатися між всеспрямованим або кардіоїдним режимами. Однією з його найкращих особливостей є естетика, він і виглядає красиво і поставляється в 10 різних колірних варіантах. Діапазон частот - 40 Гц -18 кГц.

5. CAD U37

До його переваг відносяться: невисока вартість, кабель довжиною 3 метри і великий конденсаторний капсуль для насиченого звучання. Перемикач захисту від перевантажень мінімізує спотворення від гучних джерел звуку. Працює в діапазоні 40 Гц - 18 кГц.

4. Rode NT-USB

Забезпечує чистий звук під час запису поза кадром текстів і подкастів. Сумісний з iPad (при підключенні потрібно USB адаптер). Комплект поставки включає підставку, чохол для зберігання мікрофона і поп-фільтр, що кріпиться на базу мікрофона. Передбачено стерео роз'єм на навушники для моніторингу Rode NT-USB в реальному часі. Підтримує діапазон від 20 Гц до 20 кГц.

3. Audio-Technica AT2020USB

Відкриває трійку лідерів списку кращих мікрофонів з USB-підключенням кардіоідний мікрофон з розрядністю 16 біт.Він підходить для професійних співаків завдяки можливості кріплення його за допомогою мікрофонної стійки і підвісу. Діафрагма з малою вагою забезпечує чудову динаміку і розширений діапазон частот - від 20 Гц до 16 кГц.

2. Samson Meteor

Студійний мікрофон з кардіоїдною діаграмою спрямованості оснащений великою діафрагмою з широкою записом поверхні (25 мм), і має механізм складання ніжок для легкого перенесення або зберігання. Іншою цікавою особливістю Samson Meteor є те, що він може підключитися до смарт-пристроїв (для цього вам буде потрібно конвертер Apple). Заявлений робочий діапазон - 20 Гц-20 кГц.

1. Blue Yeti

Перший мікрофон в світі, який поєднує в собі 24-бітну цифровий запис з аналоговим виходом XLR. Blue Yeti дозволяє записувати звук в стерео, кардіоїдну, всеспрямовані або двунаправленном режимах. Він працює в частотному діапазоні 20 Гц - 20 кГц.