Топ-10 кращих безкоштовних антивірусів 2014 року

Без надійного захисту від вірусів використання комп'ютера просто немислимо. А за право використовувати надійне антивірусне ПЗ доводиться викладати чималі гроші.

Однак існують безкоштовні продукти, що дозволяють забезпечити комп'ютера гідний захист. Саме таке програмне забезпечення увійшло в наш сьогоднішній Топ-10 кращих безкоштовних антивірусів 2014.

Зміст:

  • 10. Microsoft Security Essentials
  • 9. Panda Cloud Antivirus Free
  • 8. Bitdefender Antivirus Free Edition
  • 7. Comodo Antivirus 2014
  • 6. Антивірус Касперського 2012 (Яндекс-версія)
  • 5. AVG AntiVirus FREE 2014
  • 4. Comodo Internet Security Premium
  • 3. Dr. Web CureIt!
  • 2. Avira Free Antivirus 2014
  • 1. avast! Free Antivirus 2014

10. Microsoft Security Essentials

Безкоштовний антивірус дозволяє перевіряти файли, захищати комп'ютер від злому, а інформацію від несанкціонованого копіювання. Програма автоматично проходить щоденне оновлення.

6. Антивірус Касперського 2012 (Яндекс-версія)

Ця версія антивіруса, оснащеного хмарним сервісом Kaspersky Security Network, поставляється безкоштовно на термін 6 місяців. База програми оновлюється кожні 12 годин, забезпечуючи необхідний рівень базової захисту.

5. AVG AntiVirus FREE 2014

Антивірус забезпечує безкоштовну захист від вірусів, троянських, а також шпигунських програм. Програма повністю сумісна з Windows 8. AVG AntiVirus відрізняється тим, що практично не навантажує пам'ять комп'ютера, не впливаючи на швидкодію.

4. Comodo Internet Security Premium

Програма забезпечує захист від інтернет-атак, шпигунських програм, аналізує поведінкові чинники. Продукт успішно лікує і відновлює заражені дані. ПО відрізняється високою швидкістю роботи, а також мінімальним навантаженням на ресурси комп'ютера.

3. Dr. Web CureIt!

Ця утиліта являє собою абсолютно безкоштовний антивірусний сканер, який можна використовувати і для перевірки, і для лікування ПК навіть при наявності інших антивірусних програм. Мінусом програми є той факт, що вона не забезпечує цілодобову захист комп'ютера, а призначена для періодичних перевірок. Крім того для оновлення антивірусної бази необхідно буде заново завантажувати додаток.

2. Avira Free Antivirus 2014

Крім стандартних функцій антивірус оснащений функцією батьківського контролю і захистом від відвідування небезпечних сайтів.Додаткові опції доступні для пристроїв на Android. Avira - кращий безкоштовний антивірус 2017 року рейтингу.

1. avast! Free Antivirus 2014

Кращий безкоштовний антивірус повністю сумісний з сучасними ОС Windows 7, 8, а також 8. 1. До стандартних можливостей додана здатність резервування даних для забезпечення схоронності важливої ​​інформації. Особливістю є і оновлений плагін для найпопулярніших браузерів, який забезпечує захист від фішингових загроз і підвищує анонімність користувача.