Топ-10: кращі вогняні коктейлі

Ми всі любимо видовища і гострі відчуття. До подібного мені хотілося б віднести приготування і вживання негайних алкогольних коктейлів. Сама дія дуже заворожує і призводить в дикий захват, хоча це багато в чому залежить і від майстерності бармена. Уявляю топ-10 кращих коктейлів, в приготуванні яких не обійтися без вогню.

Зміст:

  • 10. Вогняний холод
  • 9. Палаючий Єгер
  • 8. Вишневі соски
  • 7. Зона 51
  • 6. Вогненна колісниця
  • 5. Зелений 52
  • 4. Бомба
  • 3. Б-52
  • 2. Самбука
  • 1. Абсент

10. Вогняний холод

Склад: - Лімончелло 20 мл
- Лікер Егермайстер 20мл
- Джин 10 мл
Спосіб приготування:
Налити компоненти в стопку шарами в зазначеній послідовності, починаючи з лімончелло. Джин підпалити. Пити через соломинку.

9. Палаючий Єгер

Склад: - Лікер Егермайстер 40 мл
- Пиво темне 300 мл
Спосіб приготування:
Налити лікер в стопку і підпалити його. Окремо заповнити пивом кухоль, опустити стопку з палаючим лікером в кухоль з пивом. Кількість пива має бути на 1 см більше, ніж висота чарки. Пити залпом.

8. Вишневі соски

Склад: - Лікер Бейліс 20 мл
- Лікер Самбука 20 мл
Спосіб приготування
Налити в стопку Бейліс, зверху акуратно шаром додати Самбуку і підпалити. Пити залпом або через соломинку.

7. Зона 51

Склад: - Лікер Мідорі 25 мл
- Лікер Егермайстер 25 мл
- Ром світлий 10 мл
Спосіб приготування:
В стопку налити лікер Мідорі, зверху акуратно додати Егермайстер і ром.Підпалити напій і подати.

6. Вогненна колісниця

Склад: - Горілка 25 мл
- Лікер Самбука 25 мл
Спосіб приготування:
В стопку налити самбуку і зверху акуратно додати горілку, щоб шари не змішувалися. Підпалити напій, згасити його і негайно випити.

5. Зелений 52

Склад: - Лікер Бейліс 15мл
- Лікер Калуа 15 мл
- Абсент 15 мл
Спосіб приготування:
В стопку акуратно налийте шарами лікери та абсент. Потім підпаліть напій і пийте його через соломинку. Також можна задути вогонь і швидко випити коктейль.

4. Бомба

Склад: - Пиво світле (150 мл.);
- Текіла "Camino Real" (25 мл.);
- Сіpoп "Blue Curacao" (5 мл.);
- Лікер "Strawberry" (5 мл.);
- Лікер "Cointreau" (5 мл.);
Спосіб приготування:
Світле пиво наливають в келих. У чарку наливають текілу, потім, акуратно, за допомогою щипців поміщають її в келих з пивом. По стінах в келих вливають сіpoп "Blue Curacao" і лікери "Strawberry" і "Cointreau". Випивають коктейль залпом.
За іншою версією, замість текіли в чарку наливають сіpoп "Blue Curacao", підпалюють і перекидають в келих з пивом (попередньо в келих наливають лікери). Там моментально починає все вибухати - виглядає все це дуже заворожуюче! У цей момент потрібно випити все залпом.

3. Б-52

Склад: - Кавовий лікер Kahl? a 20 мл
- Бейліс 20 мл
- Апельсиновий лікер Cointreau 20 мл
Спосіб приготування:
Налий в стопку кавовий лікер 20 мл. Використовуючи коктейльну ложку, уклади шар айриш крим 20 мл і шар апельсинового лікеру 20 мл. Підпалюй, озброюйся трубочками і пригощай!

2. Самбука

Склад: - самбука 25 або 50 мл
- Кавові зерна 3-4 шт
Спосіб приготування:
Беруть два келихи, в один наливають лікер, підпалюють і переливають в інший келих або ж келих повертається навколо своєї осі - для того, щоб не лопнуло скло.Потім перший келих перевертають і ставлять на блюдце. Між блюдцем і келихом повинна бути паперова серветка, в неї вставлена ​​пластмасова трубочка. Напій п'ють, а потім вдихають пари самбуки в першому келиху через трубочку. Кавові зерна розгризають.

1. Абсент

Склад: - Абсент 50 -100 мл (в залежності від хоробрості питущого)
- Цукор-рафінад 1 шматочок
Спосіб приготування:
Чотири частини крижаного абсенту налити в стакан. Підпалити його. На Абсентна ложечку покласти шматочок цукру, тримати її над полум'ям. Цукор почне танути і капати в склянку, кристаллизуясь на його дні. Коли кількість круглих коричневих кристалів заповнить залишилася п'ята частина склянки, ложечку з цукром прибрати. Приготувати коктейльну трубочку. Задути полум'я і тут же, опустивши в стакан трубочку, не відриваючись, декількома швидкими великими ковтками випити через неї все рідкий вміст склянки, обов'язково пропускаючи його по всьому мови, щоб глибше відчути смак. Якщо все зробити швидко і правильно, різкий перехід від обжигающе крижаного абсенту на дні до нестерпно гарячого на поверхні, що супроводжується приємним солодкуватим присмаком, стане одним з найбільш незабутніх відчуттів, яке захочеться відчувати знову і знову.