Топ-10 кращих пляжів світу (traveller's Choice 2013)

У всьому, що стосується відпочинку і подорожей, портал TripAdvisor є визнаним авторитетом. Тому підсумки щорічного голосування користувачів Traveller's Choice завжди привертають увагу мільйонів мандрівників.

В нашій сьогоднішній підбірці представлений Топ-10 кращих пляжів світу . Ці прекрасні пляжі стали переможцями Traveller's Choice 2013, вони були удостоєні кращих відгуків тисяч реальних туристів.

Читайте також: 21 кращий пляж світу за версією журналу National Geographic.

Зміст:

  • 10. Rhossili Bay (Swansea, Великобританія)
  • 9. Eagle Beach (Ігл-Біч, Аруба)
  • 8. Horseshoe Bay Beach (Southampton Parish, Бермуди)
  • 7. Lopes Mendes Beach (Ilha Grande, Бразилія)
  • 6. Playa de las Catedrales (Ribadeo, Іспанія)
  • 5. Playa Flamenco (Кулебра, Пуерто-Ріко)
  • 4. Baia do Sancho (архіпелаг Fernando de Noronha, Бразилія)
  • 3. Уайтхевен-Біч (Ейрлі-Біч, Австралія)
  • 2. Залив Грейс-Бей (Провіденсіалес, Кариби)
  • 1. Rabbit Beach (Лампедуза, Італія)

10. Rhossili Bay (Swansea, Великобританія)

Мандрівників привертає найчистіше іскристе море і прекрасні види. Правда, клімат Уельсу обмежує найкращий час для поїздки періодом з липня до початку вересня. Поблизу від пляжу є 31 готель і 42 міні-готелі.

9. Eagle Beach (Ігл-Біч, Аруба)

Острів Аруба має багатющу історію і культуру. А знайомство з місцевими пам'ятками так приємно поєднувати з відпочинком на одному з кращих карибських пляжів. Тут неймовірно білий пісок і бірюзова вода, а клімат сприяє відпочинку цілий рік.

8. Horseshoe Bay Beach (Southampton Parish, Бермуди)

Як і інші піщані пляжі Бермуд, Horseshoe Bay покритий ніжним рожевим піском. Тут можна цілий рік купатися і насолоджуватися відпочинком. Поблизу від цього відокремленого містечка знаходиться 8 готелів і міні-готелів.

7. Lopes Mendes Beach (Ilha Grande, Бразилія)

Острів Ілля Гранде розташований неподалік від галасливого Ріо-де-Жанейро, однак, славиться самітністю розташовує до спокійного відпочинку. Кращий час для відпочинку - з грудня по березень. У крокової доступності від Lopes Mendes Beach понад 60 невеликих готелів.

6. Playa de las Catedrales (Ribadeo, Іспанія)

Прекрасний і сам пляж, і види на Атлантичний океан. Кращий час для поїздки на пляж, розташований на північному заході Іспанії, - це липень і серпень. Неподалік від Playa de las Catedrales є більше 25 готелів.

5. Playa Flamenco (Кулебра, Пуерто-Ріко)

Білий пісок, блакитна кришталево чиста вода і пальми так і просяться на листівку. Відпочивати на пляжі Фламенко острова Кулебра можна цілий рік, а зупинитися можна в одному з двох десятків готелів неподалік.

4. Baia do Sancho (архіпелаг Fernando de Noronha, Бразилія)

До цього прекрасного пляжу можна дістатися або на човні, або, спустившись по звивистій і небезпечній сходах. Але поєднання золотого піску і смарагдової води того варто. Круглий рік тут відпочивають туристи з усього світу. Неподалік є більше 50 готелів і міні-готелів.

3. Уайтхевен-Біч (Ейрлі-Біч, Австралія)

Замикає трійку лідерів Топ-10 кращих пляжів світу смужка найчистішого білого піску біля кромки прозоро-синьою океанської води. Відпочивати тут можна цілий рік, неподалік є 35 готелів різного рівня комфорту.

2. Залив Грейс-Бей (Провіденсіалес, Кариби)

Круглий рік тут чекають туристів білосніжний пісок і теплі бірюзові хвилі.Неподалік від облаштованого пляжу є близько 50 готелів і приватних пансіонів. Тут є все для романтичного відпочинку, але знайдуть собі розваги до смаку і шанувальники активних розваг.

1. Rabbit Beach (Лампедуза, Італія)

Найпівденніший з островів Італії географічно є складовою частиною Африканського континенту. Саме тут розташований найкращий в світі пляж, на думку відвідувачів TripAdvisor. Rabbit Beach найкраще відвідувати з травня по вересень. Пляж славиться білим піском, чистою водою і чудовими видами. Мандрівникам пропонують свої послуги понад 50 готелів неподалік.