Топ-10 кращих пляжів Одеси

На одеському узбережжі є абсолютно різні пляжі. Тому багато відпочиваючих, особливо ті, які приїжджають до Одеси вперше, не знаю, який пляж вибрати: з камінчиками, піском або бетонними плитами, ближче до дому або далі, що краще, громадський, приватний або дикий, дорогий, дешевий або безкоштовний?

Агрегатор ЛУН. ua підготував ТОП-10 кращих пляжів Одеси , щоб потенційним відпочиваючих було простіше визначитися і підібрати житло ближче до вподобаного варіанту:

Зміст:

  • Аркадія
  • Отрада
  • Ланжерон
  • Дельфін
  • Лузанівка
  • Чайка
  • Курортний
  • Золотий берег
  • Чкаловський > Чорноморка
  • Аркадія

Один з найбільш облаштованих пляжів Одеси. Але в той же час це досить тісний курортна зона. Хоча тут багато розваг і для дітей, і для дорослих. А до мору веде пологий спуск. Пляж переважно піщаний. Увечері в "Аркадії" вирує нічне життя, так як на території багато клубів.

Отрада

Улюблений одеський пляж молоді, який відрізняється великою кількістю пам'яток. Тут за окрему плату можна скористатися душовою кабінкою, парасолькою, шезлонгом, туалетом. Це єдине місце в місті, де є канатна дорога.

Ланжерон

Цей пляж відкрили одним з перших в Одесі. Названий він на честь графа, дача якого розташовувалася тут в 19 ст. Територія пляжу чиста і упорядкована. Тут знаходиться дельфінарій, де щодня, крім понеділка, проходять вистави.

Дельфін

Це найзручніший пляж для відпочиваючих з дітьми, оскільки в море відгороджений буйками безпечну ділянку. На березі є безкоштовні гойдалки, роздягальні та душ. За додаткову плату можна покататися на скутері або банані.

Лузанівка

Приватний пляжний комплекс, територія якого обладнана всім необхідним для відпочинку.

Чайка

Назва пов'язана з формою пляжу, яка і нагадує цю птицю. Одеси воліють цей пляж, оскільки до нього легко добиратися. Тут непогана паркова зона, розвинена інфраструктура, пологий спуск до води. Є обладнане місце відпочинку для інвалідів.

Курортний

Тут в основному відпочивають любителі пляжного волейболу, тому сім'ям з дітьми краще вибрати інший пляж. Уздовж узбережжя вишикувалися ресторани, кафе, міні-лотки.

Золотий берег

Нещодавно на цьому пляжі відкрили міні-набережну протяжністю 200 м. Тут багато ресторанів і кафе, але немає душових кабінок.

Чкаловський

Назва пляжу запозичена у найближчого санаторію. Тут немає особливої ​​пляжної інфраструктури, але зате відпочинок на території абсолютно безкоштовний. Тому "Чкаловський" часто називають студентським пляжем через великої кількості молоді, яка вважає за краще бюджетний відпочинок.

Чорноморка

Практично найвіддаленіший від центру міста пляж, тому не найпопулярніший. Він знаходиться не в акваторії Одеської затоки, а на березі відкритого моря. Відмінний вибір для любителів усамітнитися.