Топ-10 знеболюючих продуктів харчування

Сучасна медицина розробила величезну кількість препаратів, які допомагають людині позбутися від болю. Але ось чи вирішують вони проблему, через яку виникає біль? Крім того у багатьох хімічних препаратів є побічні дії. Існує безліч способів для зняття болю. Справжнісінький - це вживання в їжу продуктів, які містять речовини, що сприяють зниженню больових відчуттів, що зменшують хронічні болі. Це продукти харчування рослинного походження, які необхідні людині для правильного харчування і нормальної життєдіяльності. Використовуючи їх в їжу відбувається оздоровлення організму людини.

Зміст:

  • 10. Цілісні зерна
  • 9. Імбир
  • 8. Куркума
  • 7. Оливкова олія
  • 6. Лосось
  • 5. Горіхи
  • 4. Полуниця
  • 3. Зелень
  • 2. Молочні продукти
  • 1. Виноградне вино (а краще - сік!)

10. Цілісні зерна

- містять в собі все, що необхідно нашому організму для продуктивної роботи. В оболонці зерна багато вітамінів і мінералів, які допомагають роботі кишечника. А магній допомагає знімати біль у м'язах. Вживання цільного зерна знижує на третину рівень холестерину низької щільності, що знижує серцеві болі і зменшує рівень серцево-судинних захворювань.

9. Імбир

- використовується в індійській медицині як активне болезаспокійливий засіб. Імбирний корінь знімає на 25 відсотків м'язовий біль, викликану фізичними навантаженнями.Прийом термічно обробленого імбиру (а саме в такому вигляді більшість людей вживають його їжу) може надати людині знеболювальну дію.

8. Куркума

- кореневища цієї рослини застосовують в китайській медицині. Їх використовують як болезаспокійливий, підвищує обмін речовин, засоби. Кореневища цієї рослини є болезаспокійливу при порушеннях менструального циклу. Всередину її застосовують у вигляді відвару, настою і порошку. Найзручніше застосовувати в кулінарії у вигляді приправи до їжі. Полоскання відваром куркуми зменшує болю в горлі і відновлює голосові зв'язки.

7. Оливкова олія

- усуває головний біль не гірше таблеток анальгіну. Це викликано речовинами, що містяться в олії, які за своєю дією відповідають дії ібупрофену, що міститься в препаратах знеболюючого напрямки. Олеакантал, той компонент, знайдений в оливковій олії, який сприяє зменшенню болів.

6. Лосось

- рекомендується медиками всього світу як спосіб підвищення витривалості людини, так як в ньому міститься велика кількість омега-3 жирних кислот, які захищають від головних і суглобових болів, перешкоджає утворенню тромбів.

5. Горіхи

- високоактивний лікарський засіб. Плоди його містять кальцитонін, речовина, яке, як показують клінічні дослідження, має знеболюючу дію. Антиоксиданти, що містяться в волоських горіхах, підвищують імунітет людини і надають протипухлинну дію.

4. Полуниця

- її листя, приготовані у вигляді відвару, мають знеболювальні, сечогінну, протизапальну дію. Ягоди, медики і дієтологи рекомендують вживати тільки з молочними продуктами, через руйнівної дії щавлевої кислоти, що знаходиться в ягодах.

3. Зелень

- шафран, тархун, петрушка, кріп містять ефірні масла, які допомагають активізувати кровообіг. Що сприяє підвищенню адаптаційних можливостей організму. А як наслідок, зниження больових симптомів підвищення імунітету і збільшення життєдіяльності людини.

2. Молочні продукти

- тільки в молочних продуктах кальцій знаходиться в легкозасвоюваній формі, яка добре збалансована з фтором. Тому вживання молочних продуктів допомагає впоратися з головними болями, причиною яких є нестача кальцію в організмі.

1. Виноградне вино (а краще - сік!)

- містить легкозасвоювані вуглеводи (глюкоза, фруктоза), органічні кислоти (винна, яблучна), мінеральні речовини (калій, кальцій, залізо, магній, марганець), вітамін C і вітаміни групи B . Виноградний сік добре впливає на роботу серця, має послаблюючу і сечогінну, знеболювальну дію.