Наймолодша бабуся в світі

Наймолодша бабуся в світі

Історія життя румунки Ріфки Станеско - готовий сценарій для бразильського серіалу. Батьки засватали дівчинку, коли їй було всього 2 роки. Але, подорослішавши, пов'язувати долю з нареченим женихом Ріфка не захотіла і втекла з дому з продавцем ювелірних прикрас. У 12 років вона вже стала матір'ю, а в 23 потрапила в Книгу рекордів Гіннесса як наймолодша бабуся в світі.

Дотримуючись традиції

В циганської громаді, до якої належить сім'я Станеско, ранні шлюби вважаються нормою. Дуже часто батьки сватають дітей відразу після їх народження. Зрозуміло, що серцеві схильності нареченого і нареченої в такому віці врахувати важко, тому нерідкі випадки, коли підросли молоді не хочуть навіть дивитися один на одного. "Мій наречений мені абсолютно не подобався, - розповіла наймолодша бабуся в інтерв'ю журналістам. - Я завжди хотіла вийти заміж за свого друга Йонеля ".

Обранець Ріфки працював в ювелірній крамниці її батька. На той момент, коли пара вирішила бігти, дівчині виповнилося 11, молодій людині - 13. Втеча нареченої став ганьбою для її батьків. Між ними і родичами нового звуженого розгорівся конфлікт, залагодити який допоміг тільки надзвичайний калим в 140 тис.доларів. Закоханим зіграли весілля за циганськими звичаями. Через кілька місяців у них народилася дочка Марія, а ще через рік - син Микола.

натисніть на картинку для збільшення

Аби не допустити, щоб дочка повторила її долю, Ріфка відправила дівчинку вчитися. Однак природний темперамент все ж переважив тягу до знань. Чи не просидівши за шкільною партою і 5 років, Марія повідомила матері, що вагітна і збирається вийти заміж. У 11 років вона народила хлопчика, якого назвали Іоном.

Не так давно підрослому малюкові підшукали наречену. Так що у знаменитої румунки з'явився шанс потрапити в Книгу рекордів вдруге: тепер уже як наймолодша прабабуся в світі.