Найчистіші в світі водойми

З наближенням літа ми все частіше мріємо зануритися в прохолодну і чисту водичку. Правда, не завжди доступні пляжі радують бездоганною чистотою. Є, однак, на Землі місця, де вода дійсно прозора і практично незаймана цивілізацією.

У сьогоднішній десятці ми зібрали найчистіші в світі водойми . Так, не всі з них підходять для купання, але насолоджуватися спогляданням дна крізь 40-метрову товщу води - особливе задоволення.

Зміст:

  • 10. Озеро Крейтер (Орегон, США)
  • 9. Пляж Бак Бак (острів Борнео)
  • 8. Озеро Машу (Японія)
  • 7. Затоплена печера з червоного каменю (Австралія)
  • 6. Озеро Пейто (Канада)
  • 5. Озеро Байкал (Росія)
  • 4. Озеро п'яти квітів (Китай)
  • 3. Озеро Дженні (Вайомінг, США)
  • 2. Ріо Сукур (Бразилія)
  • 1. Озеро Кьонігсзеє (Німеччина)

10. Озеро Крейтер (Орегон, США)

Це озеро кратера славиться чистою водою і глибоким синім кольором. Озеро утворилося більше 7 700 років тому. Однією з визначних пам'яток Крейтера є величезна колода, яке вже більше ста років вертикально плаває по всій поверхні.

9. Пляж Бак Бак (острів Борнео)

Вода тут настільки чиста, що видно кожну травинку у водоростей, що покривають величезні валуни. Цей пляж непопулярний серед туристів, тому що захід у воду дуже незручний. Саме ця обставина дозволила зберегти воду кристально чистою.

8. Озеро Машу (Японія)

Водоймище в національному парку Акан вважається одним з найчистіших у світі.Озеро знаходиться біля підніжжя однойменної гори. Прозорість води тут вражає - вона досягає більш метрів. Щоб туристи могли оцінити місцеві краси, для них обладнано над водою кілька оглядових майданчиків.

7. Затоплена печера з червоного каменю (Австралія)

Це місце дуже люблять відвідувати туристи, годинами розглядав найдрібніші камінчики на дні досить глибокого озера. Прозорість води трохи зменшує легка брижі, що виникає через розташованого неподалік водоспаду.

6. Озеро Пейто (Канада)

Найчистіше озеро, розташоване в Національному парку Банф, утворилося в результаті танення льодовика на висоті 1860 метрів. Однією з "родзинок" озера є тропічний бірюзовий колір води.

5. Озеро Байкал (Росія)

Найглибше озеро у світі може похвалитися надзвичайно прозорою водою. Місцями можна побачити дно, розташоване на глибині понад метрів. Особливою чистоти води Байкалу досягають у весняний період.

4. Озеро п'яти квітів (Китай)

Незвичайне озеро знаходиться в провінції Сичуань. Дно озеро покрите стовбурами дерев, що впали, розглянути які можна у всіх подробицях, завдяки кристально чистій воді. Живлять озеро підземні джерела, тепло яких не дозволяє йому замерзати навіть у суворі зими.

3. Озеро Дженні (Вайомінг, США)

Водойма сформувався близько тисяч років тому в процесі танення льодовиків. До речі, своє ім'я озеро отримало від індіанської дівчини, яка заміж за британського першопрохідця Річарда Лі.

2. Ріо Сукур (Бразилія)

Ця річка настільки чиста і прозора, що створюється ілюзія, ніби плаваючі у воді рибки пурхають в повітрі. Разом з порослими буйною зеленню берегами річка Сукур створює дуже мальовничий пейзаж, що приваблює туристів.Одним з найбільш популярних розваг на Сукур є заплив з маскою і трубкою.

1. Озеро Кьонігсзеє (Німеччина)

Цей один з найчистіших у світі водойм сформувався в результаті танення льодовиків. Для пересування по озеру дозволені тільки суду з електромоторами, веслові човни і педальні катамарани. У самій середині озера можна почути надзвичайно чисте і ясне відлуння, чому сприяють навколишні гори.