Найпопулярніші в світі книги

Ймовірно, найпоширенішими книгами на світі є Біблія і Коран. Але оцінити тиражі і обсяг продажів цих священних писань практично неможливо.

Тому в нинішній збірці зібрані найвищий показник продажів у світі книги за винятком вищезгаданих. У список увійшли твори, які видавалися в різних країнах і на різних говірками та мовами.

Зміст:

  • 10. Алхімік - П. Коельо (65 млн. Примірників)
  • 9. Код да Вінчі - Браун Д. (80 млн. Примірників)
  • 8. Маленький принц - де Сент-Екзюпері А. (80 млн. Примірників)
  • 7. Вона - Г. Райдер Хаггард (83 млн. Примірників)
  • 6. Лев, чаклунка, платтяна шафа - К. С. Льюїс (85 млн. Примірників)
  • 5. Десять негренят - А. Крісті (100 млн. Примірників)
  • 4. Сон в червоному теремі - Сюецінь Ц. (понад 100 млн. Примірників)
  • 3. Толкін Дж. Рональд Р. - Хоббіт, або Туди і назад (понад 100 млн. Примірників)
  • 2. Толкін Дж. Рональд Р. - Володар кілець (150 млн. Примірників)
  • 1. Повість про два міста - Діккенс Ч. Д. Х. (понад 200 млн. Примірників)

10. Алхімік - П. Коельо (65 млн. Примірників)

Сюжет роману заснований на англійському фольклорі. Головний герой вчиться пізнавати себе, проходячи через випробування, які приготувала йому доля. Роман був переведений на 67 мов і видано в 117 країнах світу.

9. Код да Вінчі - Браун Д. (80 млн. Примірників)

Роман був виданий в 2003 р Незабаром він був переведений на 44 мови. Книга піддавалася критиці з боку представників церкви.У 2006 році фільм був екранізований, головні ролі в екранізації зіграли Одрі Тоту і Том Хенкс.

8. Маленький принц - де Сент-Екзюпері А. (80 млн. Примірників)

Ця алегорична казка була опублікована в 1943 році. Книга відрізняється не тільки сюжетом, а й оригінальними ілюстраціями. Твір переведено на 180 мов і різних діалектів. Професійні лінгвісти вважають французьку версію "Маленького принца" ідеальним посібником для вивчення цієї мови.

7. Вона - Г. Райдер Хаггард (83 млн. Примірників)

Роман Хаггарда присвячений збірному образу ідеальної жінки. Сюжет розповідає про експедицію англійців в Центральну Африку. Герої потрапляють на землю Аеші - володарки племені канібалів. Роман був написаний в 1887 році.

6. Лев, чаклунка, платтяна шафа - К. С. Льюїс (85 млн. Примірників)

Ця книга з серії "Хроніки Нарнії" вийшла в 1950 року. Твір лягло в основу чотирьох екранізацій. Книга входить в сотню кращих книг світу за версією видання Time.

5. Десять негренят - А. Крісті (100 млн. Примірників)

Цей детективний роман був написаний в 1939 році. Книга є найбільш продаваним твором легендарної Агати Крісті. Сюжет роману став основою для п'єси, декількох екранізацій і навіть для комп'ютерної гри.

4. Сон в червоному теремі - Сюецінь Ц. (понад 100 млн. Примірників)

Цей класичний роман на китайській мові вийшов у світ в 1763 році. Книга неодноразово забороняли в Китаї як "розпусну". Роман переведений на японський, англійський, французький і російську мови.

3. Толкін Дж. Рональд Р. - Хоббіт, або Туди і назад (понад 100 млн. Примірників)

Ця повість в жанрі фентезі була опублікована в 1937 році. Перший опублікований переклад "Хоббіта" на російську мову побачив світло в 1976 році.Пік продажів книги припав на 2004-2011 роки, коли вийшли екранізації романів Толкіна.

2. Толкін Дж. Рональд Р. - Володар кілець (150 млн. Примірників)

Роман був написаний як єдиний твір, але видавці розділили об'ємну книгу на три частини. "Володар кілець" є об'ємним продовженням повісті "Хоббіт". Робота над романом тривала 12 довгих років - з січня 1937 по жовтень 1949 року.

1. Повість про два міста - Діккенс Ч. Д. Х. (понад 200 млн. Примірників)

, що сама продається в світі книга вперше видана в 1859 році. Цей історичний роман присвячений епосі Французької революції. Твір неодноразово екранізували. Проте, російськомовні читачі мало знайомі з цією книгою Діккенса. У Великобританії і США роман є хрестоматійним твором.