Топ-5 новинок apple 2014 року, представлених на конференції WWDC

На початку червня 2014 року голова компанії Apple Тім Кук з віце-президентом по ПО Крейгом Федеріго представляли найбільш інноваційні розробки на щорічній конференції розробників WWDC.

Присутнім були представлені нова операційна система, нову мову програмування і ряд інших розробок. Найбільш цікаві потрапили в наш Топ-5 новинок Apple 2014 року, представлених на конференції WWDC .

Зміст:

  • 5. OS X 10. 10 Yosemite
  • 4. iOS 8
  • 3. Apple Swift
  • 2. Healthbook
  • 1. HomeKit

5. OS X 10. 10 Yosemite

Згідно зі статистикою, за останній рік продажі комп'ютерів Macintosh збільшилися на 12%. Тому нова операційна система для настільних ПК вийшла як не можна до речі. X 10. 10 Yosemite має кардинально новий дизайн, наближений до iOS 7. Помітно оновився ряд додатків, наприклад, Mail і Safari. А новий браузер за швидкістю роботи і ефективності готовий змагатися з Chrome і Firefox.

Окрему увагу розробники приділили інтеграції Mac і мобільних пристроїв від Apple. Тепер, наприклад, можна здійснювати дзвінок з ноутбука, використовуючи для цього смартфон в якості стільникового станції.

4. iOS 8

Глава Apple Тім Кук на презентації нової операційної системи оголосив, що за всю історію яблучного бренду було продано понад 800 мільйонів iOS-пристроїв. Нова iOS 8 зберегла колишній дизайн, але при цьому отримала нові функції, в тому числі в App Store. У число мов для диктування було включено російський, а система розпізнавання голосу стала більш досконалою.

В числі інновацій також клавіатура зі шрифтом Брайля, покупка контенту через Siri, режим інкогніто в Safari і перегляд статистики використання заряду акумулятора по кожному з додатком окремо.

3. Apple Swift

Нова мова програмування позбавлений спадщини Objective-C. Заявлено, що Swift буде працювати набагато швидше, а результати своєї праці програмісти можуть відстежувати оперативно в режимі реального часу.

При цьому Swift може співіснувати з використовувалися раніше Objective-C, що дозволить розробникам інтегрувати нову мову в уже створені додатки.

2. Healthbook

Ця вбудована в iOS 8 програма призначена для збору даних про здоров'я володаря "яблучного" пристрою. Healthbook аналізує раціон, фізичні навантаження та іншу інформацію, даючи висновок про стан організму, а також різні рекомендації щодо його поліпшення.

Додаток розроблений з прицілом на майбутнє, адже дані про стан здоров'я зможуть вступати в нього з "розумних годин" iWatch, які заплановані до випуску вже на майбутній рік.

1. HomeKit

Завдяки новій платформі HomeKit, iOS-пристрої можуть перетворюватися в пульт управління "розумним будинком". Автоматичні жалюзі, ворота, камери стеження, лампочки і багато іншого тепер управляється за допомогою смартфона.

Звичайно, поки сумісних з HomeKit домашніх пристроїв не так багато, але мережу партнерів Apple досить широка і включає Philips, де Honeywell, TI, iHome і десятки інших виробників замків, освітлення і т. Д.

Конкурентом HomeKit обіцяє стати Android @ Home від Google, обидва виробники готові активно нарощувати свої зусилля по створенню "розумних будинків".