Топ-10 лауреатів премії Еммі- 2014

В нинішньому році головну телевізійну премію США вручали в 66-ї раз. Журі оцінювало серіали, телефільми, реаліті-шоу, а також музичні та комедійні програми.

В нинішній своїй збірці ми пропонуємо Топ-10 лауреатів премії Еммі- 2014 . З усіх 30 номінацій ми відібрали ті, в яких представлені знайомі росіянам теле-проекти і актори.

Зміст:

  • 10. "Звіт Кольбера"
  • 9. "Справжній детектив"
  • 8. "Шерлок: Його остання клятва"
  • 7. "Луї" < 6. Брайан Кренстон
  • 5. Джуліанна Маргуліс
  • 4. "Звичайне серце"
  • 3. "Фарго"
  • 2. "Американська сімейка"
  • 1. "У всі тяжкі"
  • 10. "Звіт Кольбера"

У цій сатиричній програми до 2014 року вже було 4 премії "Еммі". У нинішньому році "Звіт Кольбера" переміг в номінаціях "Краща комедійна програма" і "Кращий сценарій".

9. "Справжній детектив"

Цей телевізійний детектив в жанрі "нео-нуар" став лауреатом за кращу режисуру драматичного серіалу. Прем'єра першого сезону "Детектива" відбулася в 2012 році. Планується, що щорічно буде виходити по 8 серій, і у кожного сезону будуть свої герої і свій сюжет.

8. "Шерлок: Його остання клятва"

Британський серіал переміг в категорії "Кращий сценарій". Фільм йде з 2011 року і в його скарбничці крім "Еммі" є англійська премія BAFTA в найпрестижнішій серед номінацій - "Кращий драматичний серіал".

7. "Луї"

Перемогла в номінації "Кращий комедійні серіал" теленовела розповідає про життя коміка Луї, який виховує двох дочок і намагається налагодити особисте життя.Продюсером, режисером, сценаристом і навіть виконавцем головної ролі став Луї Сі Кей.

6. Брайан Кренстон

Герой серіалу "У всі тяжкі" був визнаний кращим актором. У серіалі Кренстон грає вчителя хімії, який заради забезпечення майбутнього своєї сім'ї займається виготовленням синтетичного наркотику.

5. Джуліанна Маргуліс

Маргуліс вдруге отримала "Еммі" як краща актриса за головну роль в популярному серіалі "Хороша дружина". Свою кар'єру зірки серіалів Джуліанна починала в 1994 році в культовій "Швидкої допомоги".

4. "Звичайне серце"

Прем'єра 2014 року перемогла в номінації "Кращий телефільм". Сценарій фільму присвячений проблемам боротьби зі СНІДом. В "Звичайному серце" зіграли Джим Парсонс, Джулія Робертс і Тейлор Кітч.

3. "Фарго"

Чорна трагікомедія стала найкращим міні-серіалом 2014 року. Передбачалося, що у "Фарго" буде всього один сезон, але в 2015 році глядачі все ж побачать ще 10 серій другого сезону. У серіалі зіграли Біллі Боб Торнтон, Колін Хенкс, Мартін Фрімен.

2. "Американська сімейка"

Кращий комедійний серіал 2014 року обійшов в конкурсі такі хіти, як "Теорія великого вибуху", "Кремнієва долина" і "Віце-президент". Серіалу також дістався приз за гру кращого актора другого плану - Тая Баррелла.

1. "У всі тяжкі"

Кращий драматичний серіал 2014 роки ми представляли в цьому році в рейтингу найкращих серіалів для чоловіків. У конкурсі теленовела відібрала пальму першості у "Ігри престолів", "Абатства Даунтон" і "Божевільних".