Найдивніші кандидати в президенти США

Балотуватися на пост американського президента легко. Все що вам потрібно - це гроші, харизма, громадянство США за народженням, вік від 35 років і проживання в країні не менше 14 років. Цей набір простих передумов сприяє тому, що в кожних президентських виборах беруть участь диваки, які мали впевненість сказати: "Так, я можу управляти країною!"

Ось найдивніші кандидати в президенти США на виборах 2016 року.

Зміст:

  • 5. Джефф Бос
  • 4. Террі Джонс
  • 3. Кот Лімбербатт Маккуббінс
  • 2. Хоакін Малфурс на прізвисько Waka Flocka Flame
  • 1. Верміна Суприм

5. Джефф Бос

Кандидат в 45 президенти США від Демократичної партії і прихильник теорії змови. Він упевнений, що Агентство національної безпеки (АНБ) організувало теракт 9 вересня 2011 року. Бос також стверджує, що пережив більше 1000 спроб замаху на своє життя і продовжує жити лише тому, що виявив секретні коди, що засвідчують особу (так агенти АНБ дізнаються, що ви - один з них) і безперервно використовував їх, щоб уникнути смерті.

Бос вже висував свою кандидатуру на пост президента Сполучених Штатів Америки в 2008 і 2012 роках, і в останній раз набрав тисячі двадцять чотири голоси.

4. Террі Джонс

Пастор маленької релігійної громади "Центр допомоги голуба" в Гейнсвіллі, штат Флорида. Він прославився в 2010 році, оголосивши день спалення Корану. Цим преподобний Джонс не обмежився і через два роки повісив на шибениці опудало пророка Мухаммеда.Та ж доля спіткала і опудало Барака Обами. Це було зроблено в рамках виборчої кампанії пастора, який брав участь в президентських перегонах в США в 2012 році. Широку популярність здобув фільм "Невинність мусульман", продюсером якого виступав Террі Джонс. Стрічка викликала обурення ісламського світу і антиамериканські виступи мусульман.

3. Кот Лімбербатт Маккуббінс

Цей милий хвостатий житель Луїсвілля, штат Кентуккі, навряд чи потрапить в топ-5 основних претендентів на пост президента США 2016, так як йому менше 35 років. Та й з виборчою програмою у нього не дуже, там, крім як "мяу", передвиборних обіцянок немає. Зате харизми хоч відбавляй. Кот-кандидат в президенти належить 18-річній Емілі Маккуббінс, а всі необхідні документи заповнював її друг Ісаак Вайсс. У заявці, поданій до Федеральної виборчої комісії, сказано, що Лімбербатт - демократ. Або, як висловився Вайс, "демо-кіт".

Кандидат Маккуббінс - не перший не-людина, номінований на посаду президента США. Його попередниками були свиня на ім'я Пігасус Безсмертний в 1968 році і собака Моллі в 2008 році.

2. Хоакін Малфурс на прізвисько Waka Flocka Flame

Ви хочете, щоб господарям заборонили відвідувати ресторани разом з домашніми вихованцями? Мрієте про легалізацію марихуани? Чи вважаєте, що люди з взуттям 47 розміру і більше займають цінне місце, і нехай краще їздять на таксі і іншому транспорті? Хоакін Малфурс - ось ваш кандидат! Цей репер також вважає, що жінки вже отримали всі необхідні їм права, а головним суперником називає Хілларі Клінтон. Її жінки більше люблять, і вона чесна.

1. Верміна Суприм

Очолив рейтинг найдивніших кандидатів в президенти США 2016 року сивобородий хіпі з чоботом замість головного убору.Наріжним каменем його кампанії є гарантія поні для всіх американців. Адже повсюдне використання поні вирішить проблему відсутності громадського транспорту, а також дасть безліч нових робочих місць.

Суприм намір вкладати гроші з бюджету в дослідження можливості подорожі в часі. У разі успіху обіцяє повернутися назад в часі і вбити Гітлера, перш ніж той виросте.

А ще Америка повинна бути готова до майбутнього навалі зомбі. Суприм - єдиний кандидат, який вже продумав, як можна використовувати цих любителів мізків як джерело енергії. Він пропонує заманювати їх в гігантські турбіни за допомогою ласощів, проти якого зомбі не можуть встояти.

Зараз Верміна Суприм відправився в турне по 20 містах, щоб заручитися підтримкою виборців.