Рейтинг тонувальних плівок для авто 2017, найкраща тонування

Багато автовласників відразу ж після придбання машини замислюються про те, яку тонировочную плівку для неї купити. У Росії дозволена тонування будь-якого автоскла, якщо світлопропускання її більше 70%. В іншому випадку можна тонувати тільки заднє скло, задні бічні стекла і наклеїти прозору кольорову плівку на верхню частину вітрового скла.

Читайте також: Рейтинг антигравійного поліуретанових плівок для бронювання авто.

Плівка для тонування авто має безліч переваг.

 • Забезпечує светопоглощение (не тільки сонячних променів, але і світла фар), що знижує стомлюваність водія і ймовірність його засліплення в денний і у вечірній час.
 • Перешкоджає нагріву і охолодження салону машини.
 • Убереже водія і пасажирів від попадання осколків скла всередину салону при виникненні аварії.
 • Правильно підібрана за кольором плівка додасть авто більш привабливий вигляд.
 • Чи не дозволяє побачити, що робиться всередині салону авто, тим самим забезпечуючи приватність. При цьому плівка не перешкоджає огляду зсередини машини.
 • Тонування захищає салон машини від негативного впливу ультрафіолету, і довше зберігає його естетичний зовнішній вигляд.

Представляємо рейтинг тонувальних плівок для авто.

Зміст:

 • 5. SunControl
 • 4. Sun tek
 • 3. Global
 • 2. Armolan
 • 1. Llumar

5. SunControl

Середня ціна - 586 рублів за погонний метр.

Одна з кращих тонувальних плівок для авто в економ-сегменті проводиться індійською компанією GarwarePolyesterLimited. Безліч позитивних відгуків за міцність і довговічність заслужили металізовані плівки SunControl серії HP і рівномірно забарвлені плівки серії NR, з великим вибором відтінків і захистом ультрафіолету до 99%. Вони не дряпаються при митті, і не поступаються продукції інших фірм по світлостійкості, механічної міцності і адгезії клею до скла.

З мінусів: SunControl має репутацію бюджетної плівки.

4. Sun tek

Середня ціна - 650 рублів за погонний метр.

Американський виробник CommonwealthLaminating & Coating, Inc. випускає відмінні плівки, які тонше і м'якше ніж вироби інших фірм. Вицвітання відбувається рівномірно і по тому, як мінімум, п'ять років. Самою доступною за ціною є серія Standart в різних відтінках сірого. Її світлопропускання становить від 8 до 50%. Більш дорогий варіант - металізовані плівки HighPerformanceCharcoal. А для тих, хто шукає найкращі теплоотражающие властивості призначена серія плівок Spectra.

Недолік: дуже сильна адгезія клейового шару до скла, через що можуть виникнути складності з видаленням плівки зі скла.

3. Global

Середня ціна - 700 рублів за погонний метр.

Раніше бренд Global Window Films призначався виключно для американського і канадського ринків, проте згодом прийшов до Європи і Росію. Плівка виробляється на підприємстві з повним замкнутим циклом, що скорочує час і витрати на виробництво і доставку сировини.

Переваги плівок: стабільність кольору, наявність захисного шару, що захищає від подряпин, довговічність і стійкість до вицвітання, хороші теплоотражающие властивості.

Мінуси: бренд не дуже відомий в Росії.

2. Armolan

Середня ціна за погонний метр - 300 рублів.

Найдешевша плівка в рейтингу тонувальних плівок для авто 2017 року. Але незважаючи на ціну якість у плівка на високому рівні. Виробляється вона в США, має широку гаму відтінків і має відмінну захистом від УФ-променів, хорошою однобічною видимістю, надійним захистом від пошкоджень. Вона оптимальна по співвідношенню ціни і якості. Ось тільки елітна атермальне плівка Armolan коштувала надто дорого і знайти її в продажу важко.

1. Llumar

Ціна за погонний метр - 2200 рублів.

Краща плівка для тонування авто виготовляється в США і входить в топовий сегмент як за ціною, так і за якістю виготовлення. Є кілька серій Llumar:

 • AT - рівномірно забарвлені.
 • ATR - металізовані (з високим коефіцієнтом світловідбивання).
 • ATN - зі структурою "колір-метал-колір", що перешкоджає ефекту внутрішнього відображення.
 • ATT - з рівнем світлопропускання від 15 до 68%.
 • PP - з прямим магнетронним напиленням для оптимального відображення теплового випромінювання.
 • AIR - дуже тонкі, що не затримують світло ...

Плівка Llumar хоча і коштує дорого, але не вигорає мінімум 5 років і прослужить дуже довго. Через часті підробок рекомендується брати її тільки в перевірених інтернет-магазинах або у офіційного представника в Росії.