Рейтинг компактних цифрових фотоапаратів 2016 року

Хочеться запам'ятати сім'ю, друзів, однокурсників і товаришів по службі, навколишню красу, місцеві визначні пам'ятки, але немає бажання обтяжувати себе зайвою вагою? Кращий вибір - компактні цифрові фотоапарати . Рейтинг 2016 року складено згідно з інформацією сайту "Яндекс. Маркет".

Зміст:

  • 10. Nikon Coolpix S9600
  • 9. Leica Q (Typ 116)
  • 8. Panasonic Lumix DMC-LX100
  • 7. Ricoh WG-4
  • 6. Sigma DP1x
  • 5. Canon PowerShot S200
  • 4. Olympus SH-1
  • 3. Nikon Coolpix S10
  • 2. Nikon Coolpix S2
  • 1. Fujifilm X100T

10. Nikon Coolpix S9600

- 15 000 рублів.

Розпочинає рейтинг камера для повсякденного використання - S9600. Вона відмінно підійде тим, хто не хоче вникати в тонкощі ручного управління. При цьому якість фотографій непогане, хороша макрозйомка, можна робити знімки навіть при поганому освітленні, плюс покадровая зйомка дозволить зафіксувати і дитини, і домашня тварина. Мінуси: незручна спалах, проблеми з wi-fi.

9. Leica Q (Typ 116)

415 000 рублей.

Найдорожчий серед кращих цифрових фотоапаратів 2016 року призначений для тих, хто цінує якість. Все в цьому апараті на висоті - вага, розмір, зручність використання, приголомшлива картинка. Мінуси: невелика ємність батареї, та й автофокус все-таки поступається дзеркальним камерам.

8. Panasonic Lumix DMC-LX100

50 000 рублів.

Виглядає DMC-LX100 як звичайна мильниця, але за якістю знімків його можна порівняти з дзеркальною фотокамерою. Тут є все необхідне для професійної зйомки - ручне управління, світлосильна оптика, ISO до 6400, безліч вбудованих функцій і 4К відео.І, звичайно, DMC-LX100 набагато легше дзеркалки! Мінуси: дуже незручний хват.

7. Ricoh WG-4

16 000 рублів.

Оригінальний дизайн відразу виділяє фотоапарати цієї модельної лінії серед інших. Відмінна якість виготовлення, прекрасна макрозйомка, світлосильна оптика (що нечасто зустрічається серед апаратів такого цінового рівня), потужний спалах. Завдяки відмінній якості збірки камера практично неубіваємость. Загалом для туриста-любителя це ідеальний цифровий фотоапарат, недорогий і хороший.

6. Sigma DP1x

19 900 рублів.

Sigma DP1x призначена для фотографів, які вважають за краще робити знімки в RAW-форматі і згодом обробляти на комп'ютері. Укупі з хорошим динамічним діапазоном і рівнем деталізації можна отримати знімки, за якістю порівнянні з зеркалкой. Найкраще розкривається при пейзажній зйомці і портретуванні. В апарата немає автоматичного режиму зйомки, тільки ручне управління.

5. Canon PowerShot S200

18 000 рублів.

Один з характерних ознак цього фотоапарата - т. Зв. інтелектуальний затвор, призначений для любителів Селфі. Більше ніякого таймера, апарат сам робить знімок при русі в кадрі (наприклад, власник моргнув або посміхнувся) або при виявленні нового обличчя в кадрі. Ще у апарату укрупненная матриця, що веде до більш якісним, ніж зазвичай, знімкам. Мінуси: зум слабенький (всього 5х), акумулятор невеликої ємності.

4. Olympus SH-1

15 000 рублів.

Апарат легкий, компактний, має відмінний зум, широкий кут, відео Full HD з декількома режимами. Мінуси: завдяки особливостям роботи пятіосевой стабілізації можливий запис шумів на звуковій доріжці.

3. Nikon Coolpix S10

21 000 рублів.

Третє місце в рейтингу компактних цифрових фотоапаратів 2016 року обіймає ще один фотоапарат Nikon серії Coolpix, на цей раз S10.Поворотний об'єктив, прекрасний зум, ємна батарея, безліч опцій - це одна з кращих моделей в своїй ціновій категорії. Мінус: немає ручного фокусування. Хороший цифровий фотоапарат для повсякденного аматорського використання, якщо не лякають складнощі з сервісним обслуговуванням - модель давно зняли з виробництва.

2. Nikon Coolpix S2

24 000 рублей.

Ще більш рання версія серії Coolpix. Nikon Coolpix S2 надійшов у продаж в 2005 році, і користується народною любов'ю до сих пір. Це відмінна робоча конячка, яка витримає все - мороз, сонце, пісок і воду. Мінуси: баланс білого слабенький - шуми вже при 400 ISO.

1. Fujifilm X100T

75 000 рублей.

Лідер рейтингу цифрових фотоапаратів 2016 - камера Fujifilm X100T . Стильний і компактний корпус якісної збірки, безшумний затвор, точна передача кольору, відмінний аналоговий шукач, зручне ручне управління, чудова якість фотографій. Мінус: немає поворотного екрану.