Рейтинг популярності російських реперів за 2011 рік

Рейтинг реперів складений на основі аналітичних досліджень запитів користувачів рунету. Треба сказати, що результати дослідження повністю збігаються з комерційним успіхом реперів і кількістю концертів даних в 2011 році. Таким чином, сьогоднішній топ-10 реперів відображає не тільки їх популярність, але також продаваемость і успішність.

Перше місце по праву дістається реперу Гуф / Guf, який крім сцени є зіркою інтернету, оповитий масою чуток і пліток, він то вішається, то потрапляє в аварію зі смертельним результатом, то вмирає від кулі з глядацького залу. І навіть якщо це чорний піар - треба сказати працює він на 100%.

Зміст:

  • 10. Bahh Te.
  • 9. Триагрутрика.
  • 8. Птаха.
  • 7. Каста.
  • 6. Тіматі.
  • 5. Ноггано.
  • 4. Noize MC.
  • 3. Loc-Dog.
  • 2. Баста.
  • 1. Гуф.

10. Bahh Te.

Вперше з'явився на очі і слух широкої аудиторії на початку 2011 року, він стрімко завоював популярність серед російських слухачів і тепер впевнено утримує 10 сходинку нашого рейтингу реперів з результатом 3, 2 млн. Запитів за рік.

9. Триагрутрика.

Не дивлячись на великий стаж колективу (понад 7 років), справжня слава наздогнала групу тільки в 2010 році, з виходом альбому "Вечірній Челябінськ". На даний момент в багажі групи вже більше 10 офіційних альбомів, включаючи сольні збірники засновника реп колективу Jahmal'а, ​​що принесли 3, 3 мільйони запитів за рік.

8. Птаха.

Російський репер, учасник колективу "CENTR". Справжнє ім'я - Давид Нурієв. Став відомий в складі групи "CENTR", де разом з Guf'ом і Slim'ом випустив альбом "Гойдалки". У тому ж році випущений сольний альбом "Слід порожнечі", якому так і не судилося бути виданим.

7. Каста.

Легендарна група, яка колись давно була лідерами рейтингу реперів, але потім зникла на пару років, щоб знову повернутися і завоювати популярність російської аудиторії. За 2011 групою цікавилися 6, 9 млн. Чоловік.

6. Тіматі.

Успіх репера Тіматі багато в чому обумовлений його активною участю в шоу-бізнесі і засобах масової інформації, що і дозволило йому зайняти 6 сходинку рейтингу з аудиторією 7, 3 мільйони інтернет користувачів.

5. Ноггано.

Активна гастрольна програма у 2011 році принесла свої плоди і другий із псевдонімів одного і того ж репера зайняв середню позицію в топі, а ось перший псевдонім дістався аж до 2 рядки, але про це пізніше ...

4. Noize MC.

Російський рок, реп-виконавець, композитор і актор. Музику "нойза" не можна віднести до якогось конкретного стилю, вона швидше є поєднання хіп-хопу, панку, реггі та брейкбіта - так говорить сам артист. Noize MC - самий соціально орієнтований репер, активно виражає свою громадянську позицію, за що часто платив ціною власної свободи.

3. Loc-Dog.

Перший і єдиний представник стилю ElectroRap в Росії, репер відомий своїми альбомами: "Всім до побачення", "Параноя", "Я не боюся".

2. Баста.

Унікальний репер, одночасно займає п'яту і другу позицію в рейтингу, завдяки виступам під двома псевдонімами. Хочеться сподіватися, що це приносить йому ще й подвійний дохід.Баста, і заслужене 2 місце!

1. Гуф.

Кращий репер Росії за підсумками 2011 року. Засновник кількох лейблів, колишній учасник групи "CENTR", володар премії "Russia Music Awards" і "Rock Alternative Music Prize". У 2011 році, артисту вдалося зібрати восьмитисячний концертний зал, а також побувати в ролі затриманого Держнаркоконтролю. Перше місце рейтингу реперів приносить Гуфу аудиторію в розмірі 23 мільйони запитів в інтернеті.