Самі незвичайні види страховок

Страхування міцно увійшло в наше життя. Бізнесмени страхують ціни на сировину, а голлівудські зірки частини власного тіла. У всюдисущих страхових агентів знайдеться вигідну пропозицію для всіх і кожного.

В сьогоднішній Топ-10 ми для Вас включили самі незвичайні види страховок з усіх, коли-небудь запропонованих на ринку. Звичайно, в Росії подібні пропозиції практично не зустрічаються, а ось в Європі і США вже точно нікого не дивують.

Зміст:

  • 10. Страховка від зростання цін на бензин
  • 9. Страховка від захлопнувшейся двері
  • 8. Страховка від застрявання в ліфті
  • 7. Страховка від невдачі в лотереї
  • 6. Страховка від сухого закону
  • 5. Страховка від викрадення прибульцями
  • 4. Страховка від несправедливого ув'язнення
  • 3. Страховка від відмови одружитися
  • 2. Страховка від прихованої камери
  • 1. Страховка від чужого дитини

10. Страховка від зростання цін на бензин

Приблизно за 20 євро в рік можна легко застрахуватися на випадок зростання цін на бензин. Якщо ціна зросте більше, ніж на 15%, то страхова компанія сплатить додаткові витрати на тисячу літрів палива. Цей вид страхування запропонувала голландська компанія Hullberry Insurance Company, що послужило їй відмінною рекламою по всій Європі.

9. Страховка від захлопнувшейся двері

Вартість відшкодування при настільки прикрий страховий випадок коливається від 20 до 100 доларів, що залежить від дня тижня і часу доби.Природно, гроші підуть на виклик рятувальників і злом нещасливого замку.

8. Страховка від застрявання в ліфті

Знову незвичайний продукт від компанії Hullberry Insurance. За втрачене в ліфті час можна отримати відшкодування в розмірі 75 євро. Сам поліс обійдеться в суму від 12 до 30 євро в рік. Так що окупиться навіть одне-єдине "застрявання".

7. Страховка від невдачі в лотереї

Щоб отримати відшкодування в розмірі 2 500 євро, необхідно зіграти в лотерею не менше 52 разів і нічого не виграти при цьому. Згідно з підрахунками, шанси на страховий випадок складають 1 до 4 900, що більш імовірно, ніж виграш головного призу, де шанси вже 1 до 14 000 000.

6. Страховка від сухого закону

Якщо в країні буде раптом введений сухий закон, як розраду можна отримати по страховці 500 євро. При цьому річна вартість поліса складе всього 12 євро. Шанувальники міцних напоїв напевно оцінять таку пропозицію.

5. Страховка від викрадення прибульцями

В договорі страхування вказано, що відшкодування в розмірі 5 000 євро отримає той, кого інопланетяни проти волі викрадуть із Землі. Потерпілому в якості підтвердження необхідно пред'явити довідку від авіакосмічного агентства і лікаря.

4. Страховка від несправедливого ув'язнення

Якщо в суді буде доведена невинність застрахованого, компанія виплатить йому 500 євро в якості компенсації незалежно від терміну перебування в камері. Вартість поліса - всього 12 євро на рік.

3. Страховка від відмови одружитися

кинутий прямо біля вівтаря застрахованій компанія виплатить 100 євро відшкодування за розбите серце і зганьблені надії. Вартість поліса - 20 євро в рік, за ту ж суму можна застрахуватися від подружньої зради.

2. Страховка від прихованої камери

Якщо буде доведено факт зйомок без попередження, компанія виплатить постраждалому 1000 євро компенсації, та ще й допоможе виграти справу в суді, збільшивши розмір виплат.

1. Страховка від чужого дитини

Якщо буде доведено, що потерпілий не є батьком дитини, за результатами тесту ДНК, то йому буде виплачено страхове відшкодування в розмірі 500 євро. Варто сама незвичайна страховка від 12 до 15 євро.