Самі незвичайні студенти світу

Університети призначені для того, щоб допомогти оволодіти навичками певної професії. Однак хто сказав, що ми обов'язково повинні вчитися тільки на юристів, медиків і бухгалтерів?

Сьогодні існують нестандартні навчальні заклади, які пропонують студентам навчання нетривіальним професіями.

Зміст:

  • Міжнародна школа сексу
  • Сіра школа чаклунства
  • Коледж, навчальний професійного вирощування медичної марихуани
  • Школа навчання гри на волинці
  • Університет професійних нянь
  • Університет професійних пакувальників
  • державний коледж нарізки м'яса
  • державний університет управління газоном

Міжнародна школа сексу

Австрійці вирішили, що сексуальне життя сучасної людини - така ж наука, як математика, філологія або будь-яка інша, яку слід досконально вивчати, якщо хочете домогтися певних успіхів у цій галузі. Пройшовши курси в Міжнародній школі сексу ви навчитеся правильно любити свого партнера, придбаєте достовірні знання в сфері статевого виховання і розвинете навички (як теоретичні, так і практичні) заняття сексом. Вартість одного семестру навчання в цьому університеті становить 1400 євро. Тривалість навчання - 5 семестрів і 3 спеціальних інтенсивних курсів.

Сіра школа чаклунства

В цій каліфорнійській школі можна навчитися таким незвичайним дисциплін, як алхімія, робота з чарівною паличкою, заклинання, розмови з тваринами і ще 12 предметів.Само собою, ідея створення цього навчального закладу прийшла в голову директора після прочитання книг і виходу фільмів про Гаррі Поттера. Отримати право на навчання в школі чарівництва можна всього за 25 доларів США.

Коледж, навчальний професійного вирощування медичної марихуани

Це Мічиганського навчальний заклад спеціалізується на вивченні популярного наркотичної рослини. Тут можна дізнатися історію марихуани, осягнути основи садівництва і ознайомитися з правовими аспектами щодо медичної експлуатації речовини. Всього за 485 доларів США ви вивчите повний цикл життя рослини, дізнаєтеся різні способи забезпечення його світлом і поживними речовинами.

Школа навчання гри на волинці

Всі студенти цього ВНЗ носять кілти, символ школи - шотландський тер'єр. Тут можна навчитися не тільки основним принципам гри на волинці, а й вивчити історію інструменту, його культурне значення.

Університет професійних нянь

Сучасне суспільство потребує дипломованих нянь, яким можна довірити найдорожче в житті будь-якої людини - дітей. З огляду на велику затребуваність даної професії в 1989 році був створений університет.

Університет професійних пакувальників

Тут упаковка зараховується до теперішнього виду мистецтва, після проходження навчання можна стати щасливим володарем вченого ступеня. Університет пропонує студентам набути навичок створення екологічної, естетичної та економічно вигідною упаковки, яку можна буде використовувати в повсякденному житті. Випускники такого університету без проблем знаходять роботу в FedEx, Frito-Lay та Snap-on Tools і отримують в середньому 51 000 доларів за рік.

Державний коледж нарізки м'яса

Якщо ви думаєте, що на світі не так вже й багато людей, які жадають займатися цією справою, ви помиляєтеся, бо сьогодні існує цілих 2 (!) Університету, навчальних цього виду діяльності. Протягом двох років ви вивчите всі аспекти, які пов'язані з м'ясом. Багато учасників отримують стипендію, яку спонсорує м'ясопереробна промисловість.

Державний університет управління газоном

Тут вас навчати створювати спортивний парк і майданчик, смарагдове поле для гольфу. Студентам пропонується пройти курс науки про кукіль і вивчити стратегію управління шкідниками газону.

Найцікавіше, що пройти навчання в усіх цих університетах і школах можна паралельно основному навчанню. Але якщо таке незвичайне заняття викликає у вас більше інтересу, ніж основна навчання, ви завжди можете скористатися, наприклад, таким унікальним сервісом допомоги студентам, як Moscowstud.

Завдяки такому сервісу ви можете більше приділяти часу улюбленому хобі і не хвилюватися про здачу сесії і студентських перевірочних роботах. Сервіс готовий в мінімальні терміни виконати навіть термінові замовлення на виконання курсових, контрольних і навіть дипломних робіт, так що студентам зовсім не обов'язково витрачати вільний час на вивчення непрофільних дисциплін і самостійне написання рефератів, контрольних та інших видів робіт.

Практика довела, що студенти, які користуються таким видом послуг, краще пізнають ази своєї професії і отримують від навчання більше задоволення.