Найнезвичайніший тюнінг авто

Зовнішній вигляд автомобілів, що пересуваються по нашим дорогам, часто не привертає до себе уваги. Більшість автовласників, придбавши машину, залишають її в первісному, "рідному" вигляді. Але є такі люди, які у всьому прагнуть побачити нове, проявити свою тягу до творчості і показати світові щось зовсім нове. Саме такі автовласники відправляються в майстерні, щоб здійснити зовнішній тюнінг свого автомобіля.

Варіантів змінити вид авто чимало. Часто таке бажання закінчується фарбуванням і нанесенням аерографії. Малюнки можуть бути напрочуд гарними, об'ємними, дійсно унікальними. Це виглядає дуже красиво і незвично, але не так незвично, як ті варіанти, про які піде мова далі.

Машина-герой фільму або мультика

Любов до різних стрічок (кіно- або мультиплікаційним) - це одна зі складових частин світової культури. Немає нічого дивного в тому, що улюблені образи перекочували з екранів телевізорів в навколишній нас світ. Не обійшли стороною вони і автомобілі. Так, доробка зовнішнього вигляду може привести до того, що улюблений автомобіль нічим не буде відрізнятися від "героя" відомого фільму "Таксі", що завоював серця багатьох любителів швидкості і драйву. А ось любителі фантастики навряд чи встоять, якщо повз них проїде чорне авто з крилами - майже такими, які асоціюються з Бетменом і його дивовижними подвигами на межі реальності.

Любителі яскравих мультфільмів завжди можуть зробити своє авто трохи "мультяшним". Фахівцям техцентр "Плеяда" не знадобиться багато часу на здійснення такої мрії.

Авто в стилі "стімпанк"

Тим же, хто готовий вкласти в свій автомобіль багато сил (і грошей - не варто лукавити), можливо, сподобається стиль "стімпанк". Цей напрямок дуже популярно серед любителів фантастики. Результатом дизайну стане не просто незвичайна машина, а справжній витвір мистецтва, подібно новинок Женевського автосалону. Коштувати такий витвір мистецтва буде нечуваних грошей, але через деякий час продати його можна буде набагато дорожче. Такий тюнінг - це не якесь баловство або розвага, це серйозне вкладення грошей.

Щоб тюнінг був зроблений на вищому рівні, коштувати звертатися до справжніх професіоналів. Не потрібно намагатися здійснити навіть невеликі зміни самостійно, якщо немає досвіду в цій справі. Якщо ж є бажання навчитися, то краще робити це на старих авто. Хто знає, можливо, результатом такого бажання в майбутньому стане унікальне творіння в стилі "стімпанк".