Самі незвичайні пляжі світу (топ-10)

Дивлячись на ці пляжі, ніхто не наважиться назвати відпочинок на морському березі банальним задоволенням для самих ледачих. Серед учасників нашої сьогоднішньої десятки знайдеться відповідний куточок для шанувальників екстраординарного відпочинку і просто любителів природних красот.

Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі найнезвичайніші пляжі світу . Нехай деякі з них знаходяться далеко від звичних туристичних маршрутів, витрати на дорогу неодмінно окупляться масою яскравих вражень. Такого пляжного відпочинку у Вас ще не було!

Зміст:

  • 10. Коровій Пляж (Cow Beach), Індія, Гоа.
  • 9. Пляж "Рожеві піски" (Pink Sands Beach), Багами, Харбор-Айленд.
  • 8. Пляж "Гаряча Вода" (Hot Water Beach), Нова Зеландія.
  • 7. Скляний Пляж (Glass Beach), США, Каліфорнія.
  • 6. Чандипур (Chandipur), Індія.
  • 5. Папаколі (Papakolea-Beach), Гаваї.
  • 4. Пляж "Гавкаючі Піски" (Barking Sands Beach), Гаваї.
  • 3. Червоний Пляж (Red Beach), Греція, Санторіні.
  • 2. Пляж "боулінгового кулі" (Bowling Ball Beach), США, Каліфорнія.
  • 1. Пляж "Вік" (Vik Beach), Ісландія.

10. Коровій Пляж (Cow Beach), Індія, Гоа.

Корова в Індії - тварина священне, а тому цілком має право поніжитися на піску біля кромки води. Зрозуміло, що санітарні умови на пляжі далекі від ідеальних, але саме велика рогата худоба приваблює сюди безліч туристів. Подібного сусідства не зустріти більш ніде в світі.

9. Пляж "Рожеві піски" (Pink Sands Beach), Багами, Харбор-Айленд.

В світі налічується понад 10 рожевих пляжів.Незвичайний рожевий відтінок пісок цього відокремленого пляжу має завдяки крихітним морським мешканцям - кораловим молюскам і форамініферам. Їх рожеві раковинки, змішуючись з піском, додають пляжу дуже романтичний вигляд. Протяжність прибережної смуги ніжно-рожевого кольору - близько 8 км. Прогулюючись тут протягом кількох годин, можна не зустріти ні душі - справжній рай для романтиків.

8. Пляж "Гаряча Вода" (Hot Water Beach), Нова Зеландія.

Тут на поверхню виходять теплі підземні джерела з термальною водою. Можна викопати собі власний міні-басейн прямо в піску і насолоджуватися приємною і корисною процедурою купання. До речі, океанська вода в порівнянні з джерелами досить прохолодна, тому в число процедур можна включити контрастні ванни.

7. Скляний Пляж (Glass Beach), США, Каліфорнія.

Дрібна галька на цьому каліфорнійському пляжі змішана з відшліфованими осколками скла. Своєю появою Скляний пляж зобов'язаний міському звалищі. Протягом багатьох років сюди звозили сміття, в тому числі скляні предмети і пляшки. Згодом звалище прибрали, але прибій встиг відшліфувати досить "морських камінців" з битого скла, щоб пляжна смуга могла виблискувати і переливатися в сонячних променях, приваблюючи туристів з усього світу.

6. Чандипур (Chandipur), Індія.

Цей незвичайний індійський пляж знаходиться в однойменному селищі на березі Бенгальської затоки. Під час припливу пляжна смуга збільшується на цілих 5 км. Всі таємниці і секрети морського дна можна вивчати протягом декількох годин. Купання ж можливо тільки під час припливу.

5. Папаколі (Papakolea-Beach), Гаваї.

Здалеку пісок тут здається зеленим, але при найближчому розгляді виявляється золотистим.Виною тому найдрібніші кристали хризоліту, які потрапили сюди в результаті вулканічної активності. До речі, аборигени називають хризоліт "гавайських діамантом", вважаючи його найціннішим серед мінералів, наявних на архіпелазі.

4. Пляж "Гавкаючі Піски" (Barking Sands Beach), Гаваї.

Прогулюючись по цьому гавайському пляжу, відпочиваючі чують звук, що нагадує собачий гавкіт. Лякатися не варто - насправді це поскрипування кварцового піску під ногами. До речі, "Гавкаючі піски" знамениті не тільки незвичайними акустичними ефектами, а й барвистими пейзажами, що розтягнувся на 27 км.

3. Червоний Пляж (Red Beach), Греція, Санторіні.

Яскраво-червоний пісок цього пляжу має вулканічне походження. Червоний пляж вважається візитною карткою острова, і його зображення незмінно зустрічається на листівках і обкладинках путівників. Примітно, що місцевий пісок ніколи не розжарюється під сонцем, але ходити по ньому все одно досить дискомфортно через гострих країв і досить великого розміру піщинок, які можна порівняти скоріше з дрібною галькою. До речі, на Санторіні таке розмаїття різнокольорових пляжів, якого більше не знайдеш ніде в світі. Крім червоного, тут є чорний і білий пляжі.

2. Пляж "боулінгового кулі" (Bowling Ball Beach), США, Каліфорнія.

Величезні округлі камені дійсно нагадують велетенські кулі для гри в боулінг. Ці валуни були відшліфовані прибоєм за довгі стогни років. Пляж оточений скелями, що складаються з досить м'якої породи, яка розмивається морем, забезпечуючи його новими "заготовками" для виготовлення боулінгового куль.

1. Пляж "Вік" (Vik Beach), Ісландія.

Пляж, розташований на березі Атлантичного океану, справляє незабутнє враження через абсолютно чорного піску.Такий незвичайний колір пісок має тому, що складається з базальту - породи, яка присутня в Ісландії на кожному кроці. Неподалік від пляжу видніються чорні базальтові скелі, а гуркіт океанських хвиль і пронизливий вітер доповнюють атмосферу цього суворого, але дуже красивого місця.