Найбільш непотрібні автомобілі, які продають незабаром після покупки

Купівля автомобіля - радісна подія, яке автовласник згадує ще довгі роки. Але буває і так, що покупка обертається розчаруванням і від не виправдав надій авто намагаються швидше позбутися. Експерти аналітичного агентства iSeeCars проаналізували 24 млн. Фактів продажу нових машин в 2015-2016 роках і склали рейтинг найгірших автомобілів . У нього потрапили непотрібні машини (ідентифіковані по VIN-кодах), які виявилися на вторинному ринку по тому, як мінімум, 4 місяці, а як максимум - рік з моменту першого продажу.

Зміст:

 • 10. Subaru WRX
 • 9. Chrysler 200
 • 8. Mercedes E-Class
 • 7. BMW 4 Series
 • 6. BMW X3
 • 5. Dodge Dart
 • 4. Nissan Versa Note
 • 3. Mercedes C-Class
 • 2. BMW 5 Series
 • 1. BMW 3 Series

10. Subaru WRX

Відмовилися - 3. 3% власників.

У цього потужного повнопривідного седана з неубіваемий підвіскою є кілька недоліків.

 • Це пластик в салоні, він легко стирається і ламається на морозі.

 • Це радіатор з пластиковим верхом і низом, який тріскається, через що витікає антифриз.

 • Це пластиковий обвіс, і якщо ви спробуєте дріфтовать взимку, то при попаданні в замет пластиковий поріг неминуче відвалиться.

Але найголовніший недолік Subaru WRX - це його власники. Ні, не ті, хто ретельно доглядає за машиною, змінює їй вчасно масло і відправляє на ТО в термін. А ті, хто використовують японське авто як спортивний снаряд, тюнингуют його з приводу і без, нещадно експлуатують, а потім продають наступного лихач.Важко на ринку старих авто знайти жодного разу не биту Subaru WRX.

9. Chrysler 200

перепродати протягом року 3. 8% власників.

Що може змусити господаря розлучитися з цим ергономічним, солідно виглядають авто з великим багажником і пружною підвіскою? Можливо, велика витрата палива (10. 5 літрів на 100 км в змішаному циклі), не найкраща динаміка або ж просто бажання купити новішу модель.

8. Mercedes E-Class

Розчарувалися і продали 3. 9% власників.

Найчастіше у власників даного авто викликає невдоволення:

 • якість шкірозамінника в салоні, він дуже тонкий;

 • слабкий підігрів сидінь;

 • парктроник, який пищить в останній момент, а до того доводиться відстежувати ситуацію по асистентам ззаду і спереду;

 • проблема зі склопідйомниками в режимі "автопод'ем" при мінусових температурах.

Зате комфорт при водінні, зручні крісла, великий обсяг багажника, відмінна шумоізоляція і елегантний зовнішній вигляд машини багато в чому компенсують вищевказані недоліки.

7. BMW 4 Series

Були перепродані на вторинному ринку 3. 9%

Це солідна, що притягає заздрісні погляди модель з активним круїз-контролем, адаптивної М-ходовою частиною, дуже зручними сидіннями і відмінною керованістю. З недоліків водії відзначають слабку шумоізоляцію і скрипучий пластик в салоні, по надійності та зручності при їзді нарікання зустрічаються рідко. Тим дивніше, що дане авто виявилося в топ-10 небажаних автомобілів.

6. BMW X3

Були перепродані протягом першого року 3. 9%

Якщо придбати це авто в найпростішій варіації Urban, то з усіх "зручностей" в ньому будуть тільки парктроніки. Штучна шкіра сидінь, за висловом одного з користувачів, нагадує кирзу, у сидінь відсутня окрема регулювання поперекового підпору.Тому ті, хто очікує від бюджетної комплектації BMW X3 приголомшливого комфорту при поїздках можуть бути розчаровані.

5. Dodge Dart

Відсоток перепродажів в перший рік - 3. 9%

Відкриває першу п'ятірку найбільш часто перепродуються за перший рік машин рідкісний на російських дорогах гість. Це вражаючий за екстер'єром американський седан, що позиціонується як молодіжний. Ті, хто придбав Dodge Dart, скаржаться на брак місця в салоні, незручні і змушують сутулитися сидіння і неприємно-гучний і жорсткий пластик. Все це залишає відчуття дешевизни.

4. Nissan Versa Note

Були швидко перепродані 4. 0%

П'ятидверний сімейний хетчбек, призначений в основному для американського ринку за задумом творців повинен був стати конкурентом Ford Fiesta і VW Polo. Відрізняється естетичним зовнішнім виглядом і функціональним інтер'єром, аж до переміщуваного поздовжньо і по висоті сидіння водія, відділень для "дріб'язку" і підстаканників.

З головних недоліків автомобілісти називають посереднє тримання дороги і слабку розгінну і гальмівну динаміку.

3. Mercedes C-Class

Продано незабаром після покупки - 6. 1%.

Авто, прекрасне зовні, з відмінною шумоізоляцією і передбачуваним поведінкою на дорозі.

Але маленький багажник, жорстка підвіска, дорогий поліс КАСКО і дороге техобслуговування в офіційного дилера здатні зіпсувати задоволення від володіння цим дітищем німецького автопрому.

2. BMW 5 Series

Кількість перепроданих примірників в перший рік - 7. 1%.

Це найочікуваніша на російському ринку в 2017 році німецьке авто, деяким автовласникам здається занадто гучним і довгим в умовах великого міста з щільною забудовою. Зате його салон виглядає солідніше і багатше, ніж у "колеги" з третьої серії.

1. BMW 3 Series

В перший рік розлучилися з авто 8. 0% власників.

До основних недоліків цього повнопривідного німецького седана відносяться:

 • низький кліренс (145 мм);

 • дзеркала, які не складаються автоматично;

 • низька якість шкіри сидінь;

 • відсутність поперекового валика в сидіннях;

 • шум коліс при їзді по трасі;

 • добре відчуваються нерівності - розплата за хорошу керованість.

Здається дивним, що в трійці лідерів авто, які прагнуть швидше перепродати, виявилися розкішні і досить надійні автомобільні бренди. Це можна пояснити тим, що деякі споживачі, які вирішили придбати собі таку машину, згодом виявляють, що статусна модель в базовій комплектації не дає того комфорту, на який вони розраховували. Розчаровані, вони дуже швидко продають "невдалий" автомобіль.

Інший фактор, який може пояснити перепродаж автомобілів з "чорного списку" протягом першого року володіння пов'язаний з якістю або більш прийнятною якістю автомобілів. За винятком автомобілів BMW і Mercedes-Benz, всі моделі в списку отримали в середньому 3 зірки або нижче в J. D. Power 2016 U. S. Initial Quality Study. Це дослідження задоволеності споживачів після 90 днів володіння авто.

Важливо відзначити, що всі автомобілі з цього рейтингу не можна назвати поганими. Даний топ-10 є відображенням розчарування споживачів, які очікували від своєї машини більшого. Часто машину продають через одиничних "глюків" з Bluetooth, навігацією або аудіосистемою. Ці системи або не працюють, як очікувалося, або працюють не як інтуїтивно зрозуміло, як могли б.