Найунікальніший смартфон від Мегафон

Поспішаю вам повідомити, що Мегафон запустив продаж нових смартфонів. Йтиметься про Мегафон SP-W1. Цей мобільний пристрій виробляється в Китаї за ліцензією трансконтинентальної і широко відомої корпорації Майкрософт, великою фірмою ZTE. Нею зроблено безліч різних моделей смартфонів, мобільних телефонів і телефонів DECT і весь значний модельний ряд, представлений на Російському ринку і користується великою популярністю.

Це відносно недорогі мобільні телефони, які працюють під управлінням операційної системи Windows Phone 7. 5. Крім того, що самі апарати коштують близько 9 тисяч рублів, в комплекті поставки вже є всі необхідні аксесуари для мобільних телефонів , а саме: захисна плівка, провід для синхронізації з вашим комп'ютером і зарядний пристрій.

На технічні характеристики детально зупинятися не буду, тому що Windows Phone 7. 5 сама багато про що говорить, тобто висуває конкретні вимоги до заліза і начинки смартфона, на який буде встановлюватися. Краще поділюся враженнями і вже можна сказати великим досвідом використання самої операційної системи. Вражає швидкість роботи телефону з такою програмою - оболонкою, все зручно і дуже красиво оформлено, що теж важливо. Є один невеликий мінус, але він стане помітний для тих хто, недостатньо має знань і досвіду в роботі з комп'ютерами - це складний процес синхронізації з вашим персональним комп'ютером.Але всі ці складності можна перемогти трохи "погуглити".

Я такий апарат придбав для дитини - школяра 10 років, для нього це перший і найкращий смартфон з такими великими можливостями. Але, тим не менш, він швидко розібрався, сам налаштував свій обліковий запис через Xbox-Live на ігровій консолі Xbox 360. Так що для фанатів Xbox 360 і любителів пограти в мережі Xbox-Live дуже рекомендую, на Marketplace є величезна кількість ігор і різних додатків, в тому числі і безліч безкоштовних. Всі досягнення, розблоковані при грі на телефоні, додаються до вашого рейтингу на консолі і їх відразу ж можна подивитися, включивши ігрову приставку.

Крім мережі Xbox-Live, на смартфоні доступний ще один, на мою думку, дуже зручний сервіс від Майкрософт - це SkyDrive. Хто не знає, поясню - це місце зберігання будь-якої вашої інформації в так званому "хмарі". Простий приклад, ви зробили фото, зберегли його в хмарі SkyDrive і влючая все той же комп'ютер, що має доступ до глобальної мережі, входите в особистий кабінет My Windows Phone і там її можете вже побачити і завантажити. Крім того, таким же способом можна синхронізувати телефонну книжку і переглядати файли пакета MS Office. Так, в телефоні є повноцінний пакет цих програм. Ще дуже приємно, що при підключенні до мережі, телефон сам шукає і пропонує завантажити оновлення для ваших програм. Загалом, я вражений даними мобільні пристроєм (в тому числі і якістю роботи і складання) і задоволений покупкою, а дитина щаслива на стільки, що улюблена PSP забуте і кинуто ...

Олексій Завгороднєв