Найромантичніші місця на Землі

Є на нашій планеті дивовижні місця, в яких навіть самі прагматичні та приземлені люди починають раптом про щось мріяти. А вже справжні романтики готові провести все життя, споглядаючи прекрасні заходи сонця на Бора-Бора і гуляючи по вузьких вуличках Санторіні.

У сьогоднішній десятці ми зібрали найромантичніші місця на Землі . Будь-яке з них стане ідеальним для побачення з коханою людиною, яке запам'ятається на все життя.

Зміст:

  • 10. Париж і Ейфелева вежа
  • 9. Венеція і Площа Святого Марка
  • 8. Тайські острова Пхі-Пхі
  • 7. Прага і Карлов міст
  • 6. Грецький острів Санторіні
  • 5. Ангкор-Ват у Камбоджі
  • 4. Центральний парк в Нью-Йорку
  • 3. Ріо-де-Жанейро і гора Корковаду
  • 2. Долина Метеликів в Туреччині
  • 1. Острів Бора-Бора

10. Париж і Ейфелева вежа

Сотні закоханих пар щодня піднімаються на самий верх Ейфелевої вежі, насолоджуючись прекрасним видом, а потім відпочивають прямо на смарагдовому газоні парку Трокадеро або вечеряють в одному з численних затишних ресторанчиків. Складно навіть уявити, скільки зізнань у любові було зроблено в самому романтичному місті на Землі!

9. Венеція і Площа Святого Марка

Незабутня атмосфера італійського міста, порізаного каналами, воркующие всюди голуби, які співають італійському красені - гондольєри і найсмачніше в світі морозиво роблять Венецію ідеальним місцем для романтичного побачення.Тут навіть закоренілі циніки стають поетами, а на самому похмурому обличчі починає миготіти посмішка.

8. Тайські острова Пхі-Пхі

Весь світ дізнався про ці острови після виходу фільму "Пляж". Тепер райське лагуну з бірюзовою водою і білосніжним піском відвідують тисячі туристів. А щоб ніщо не заважало романтику, варто відправитися на пошуки відокремлених пляжів, яких тут в надлишку. Пхі-Пхі - одне з тих місць, яке в реальності виглядає ще краще, ніж на дивовижних фотографіях в туристичних буклетах.

7. Прага і Карлов міст

Навіть проста прогулянка тут залишає почуття гармонії, спокою і миру в душі. А по ночах, коли тихі сплески з річки Влтави і мерехтіння зірок роблять атмосферу ще більш романтичною, на міст приходять закохані пари, щоб разом загадати найзаповітніше бажання. Вважається, що побажання, вимовлене на Карловому мосту, неодмінно здійсниться.

6. Грецький острів Санторіні

Білосніжні будиночки, вітряні млини і блакитні куполи церков - цей пейзаж відомий практично всім по яскравим листівкам і фотографій в буклетах. Однак відчути романтичну атмосферу цього місця можна тільки самостійно прогулявшись по вузьких вуличках, відчувши, як пестить шкіру сонце і побачивши, як відрізняє бірюзою вода у самого берега.

5. Ангкор-Ват у Камбоджі

Покинуте місто древньої Імперії Кхмерів оповитий розлогим корінням мангрових дерев. Будівлі частково покриті мохом і ніби виростають з навколишнього природного ландшафту. Атмосфера місця наповнена таємницями, спокоєм і наповнює душу дивовижною гармонією.

4. Центральний парк в Нью-Йорку

Рідкісний американський фільм про кохання обходиться без сцени з зізнаннями, знятої в Центральному парку.Острівець спокою і романтики посеред галасливого міста, де можна влаштувати пікнік прямо на газоні або покататися на човні. А зовсім близько знаходиться Бродвей з його театрами і безліч затишних ресторанчиків, придатних для вечері при свічках.

3. Ріо-де-Жанейро і гора Корковаду

Від панорами, що відкривається з висоти в 710 метрів, захоплює дух: пляжі, бухти, гори і місто, що простягнувся вздовж берега на десятки кілометрів. Недарма саме це місце вибрали для знаменитої статуї Христа. Почавши день з романтичної прогулянки на Корковаду, завершити його можна прогулянкою по пляжу або просто приємним ввечері в одному з барів у моря.

2. Долина Метеликів в Туреччині

Ця романтична бухта неподалік від курорту Фетхіє знаходиться далеко від багатолюдних пляжів і величезних готелів, а потрапити сюди можна тільки морем. Тим, хто захоче провести в Долині Метеликів ніч, можна зупинитися в маленьких затишних бунгало. А можна просто подрімати в гамаку на пляжі під шум прибою і зустріти один з найкрасивіших сходів на Землі.

1. Острів Бора-Бора

Самий романтичний острів Французької Полінезії оточений безліччю островів-супутників, які називаються моту. Люди, що приїжджають сюди живуть в бунгало, встановлених на високих палях прямо у воді. Пляжі тут просто розкішні, а шум тихоокеанської хвилі наповнює душу гармонією. Вечорами краща розвага на острові - це споглядання неймовірно прекрасних заходів.