Найвигідніші кредитні карти, рейтинг кращих 2014 року

Банківські карти дозволяють скористатися цілою низкою переваг. При цьому одним з найбільш важливих є можливість отримання позикових коштів на вигідних і зрозумілих умовах.

Сьогодні в наш огляд увійшли найвигідніші кредитні картки , що випускаються російськими банками. Складаючи рейтинг, ми орієнтувалися на пільговий безпроцентний період кредитування, кредитний ліміт і ставку, а також відгуки клієнтів про швидкість випуску карти і якості обслуговування.

Зміст:

  • 10. Visa Classic Credit Revolver, Відродження
  • 9. "Низький відсоток" Visa або MasterCard, Банк Москви
  • 8. Visa Platinum, тарифний план "Лояльний", МДМ Банк
  • 7. CashBack World MasterCard, Citibank
  • 6. MasterCard Unembossed, Банк Траст
  • 5. "All Airlines" MasterCard, Тінькофф
  • 4. MasterCard Standard, Бінбанк
  • 3. Visa Classic, Альфа-Банк
  • 2. Суперкарта MasterCard Platinum, Промсвязьбанк
  • 1. MasterCard Standard, Банк Авангард

10. Visa Classic Credit Revolver, Відродження

Особливо привабливі умови по кредитній карті пропонуються учасникам зарплатних проектів і вкладникам - процентна ставка 17% річних. Для інших клієнтів з позитивною кредитною історією в інших кредитних організаціях ставка також нижче середньої по ринку - 26%. Безвідсотковий період - 55 днів.

9. "Низький відсоток" Visa або MasterCard, Банк Москви

Ліміт кредитування по карті - до 350 тисяч рублів зі ставкою 19, 9% або 29, 9%. Обслуговування по карті безкоштовно за умови підтримки обертів.Пільговий період кредитування за карткою "Низький відсоток" - 50 днів.

8. Visa Platinum, тарифний план "Лояльний", МДМ Банк

Банк, який потрапив до рейтингу самих ненадійних банків, надає ліміт кредитування по карті до 1 млн. Рублів. При тривалому терміні дії (3 роки), випуск карти є безкоштовним. Відсоткова ставка за тарифом "Лояльний" складе від 17% річних.

7. CashBack World MasterCard, Citibank

Карта від одного з найбільш надійних банків - Citibank дозволяє використовувати до 300 тисяч рублів позикових коштів за ставкою від 27, 9%. Пільговий період - 50 днів. Бонусна програма дозволяє отримувати 1% від суми коштів, витрачених за CashBack - карті на покупки, назад на рахунок.

6. MasterCard Unembossed, Банк Траст

Кредитний ліміт по карті Траст Банку становить до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян при ставці від 12, 9%. Карта випускається безкоштовно і діє 3 роки. На залишок власних коштів Траст нараховує відсотки до 9% річних.

5. "All Airlines" MasterCard, Тінькофф

Карта дозволяє отримати кредит до 700 000 руб. Пільговий період складе 55 днів. За оплату карткою банк нараховує милі, які можна витрачати на безготівкову покупку квитків будь-якої авіакомпанії. Ставка за користування займом- від 23, 9%.

4. MasterCard Standard, Бінбанк

При ліміті заборгованості до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, банк пропонує порівняно вигідну ставку в 27% річних і пільговий безпроцентний період тривалістю 55 днів. Не менш важливо, щоб кращі кредитні картки не вимагали клопоту з перевипуском, тому термін дії даної карти Бінбанку - 4 роки.

3. Visa Classic, Альфа-Банк

Карта дозволяє отримати позику в сумі до 150 000 руб. з пільговим періодом до 100 днів. Ставка в рублях складе від 18, 99% до 31, 9%. Випуск карти абсолютно безкоштовний, в подальшому щорічна комісія складе 625 рублів.

2. Суперкарта MasterCard Platinum, Промсвязьбанк

Власник картки може скористатися лімітом в сумі до 600 тисяч рублів безкоштовно протягом 145 пільгових днів. Відсоткова ставка поза пільгового періоду складе 34, 9% річних.

1. MasterCard Standard, Банк Авангард

Унікальність цієї пропозиції, який очолив рейтинг кредитних карт , в тому, що безвідсотковий період використання позикових коштів встановлено банком на 200 днів. Крім того при середньомісячному обороті по карті понад 7 тисяч рублів, власник не платить за річне обслуговування.