Найпрестижніші конкурси краси (Топ-10)

Напевно, кожна юна дівчина хоча б раз в житті мріяла про стати королевою краси. Конкурси міс університет, міс місто, місіс міська бібліотека і т. Д. Проводяться якраз для того, щоб якомога більше красунь мали шанс заявити про себе.

Є, однак, конкурси, потрапити на які далеко непросто. Для участі потрібно солідний досвід участі, дійсно видатні зовнішні дані, витривалість та інші таланти. І нехай говорять, що все куплено, найпрестижніші конкурси краси роками не втрачають своєї популярності.

Зміст:

  • 10. Місіс світу
  • 9. Містер Інтернешнл
  • 8. Міс Бабуся Бразилії
  • 7. Краса Росії
  • 6. Міс Національний Престиж
  • 5. Міс Америка
  • 4. Міс Інтернешнл
  • 3. Міс Земля
  • 2. Міс світу
  • 1. Міс Всесвіт

10. Місіс світу

Цей міжнародний конкурс краси організовують для заміжніх жінок з 1985 року. У 2006 році переможницею стала росіянка Софія Аржаковська - артистка балету і актриса. Фінал найближчого конкурсу пройде в травні 2014 року в Болгарії.

9. Містер Інтернешнл

Конкурси краси проводяться не тільки для жінок. Найпрестижніший серед чоловічих конкурсів - Містер Інтернешнл, що проходить з 2006 року. Серед росіян переможців не було, але в нинішньому році Максим Сорочинський з Якутська брав участь в фіналі конкурсу.

8. Міс Бабуся Бразилії

Основна умова, обов'язкове для участі в конкурсі, - наявність онуків.Вік учасниць, як правило, становить від 40 до 60 років. Конкурс славиться вкрай відвертими купальними костюмами, в яких виступають красуні.

7. Краса Росії

Цей конкурс традиційно широко висвітлюється не тільки російськими, але і зарубіжними ЗМІ. Переможниця Краси Росії щорічно представляє нашу країну на конкурсі Міс Земля. Вік учасниць варіюється в межах від 14 до 25 років.

6. Міс Національний Престиж

Щорічний французький національний конкурс краси и, який проводиться з 2010 року. Конкурс є кваліфікаційним етапом для більш престижного Міс Інтернешнл.

5. Міс Америка

Один з найвідоміших конкурсів краси. Перший конкурс Міс Америка відбувся в 1921 році. У 1951 році переможниця Іоланда Бетбез відмовилася позувати в купальнику, що дозволило конкурсу стати більш інтелектуальним. У 1995 році переможницею стала глухоніма Хитрий Уайтстоун. Багато переможниці ведуть активну благодійну діяльність.

4. Міс Інтернешнл

Четвертий за величиною міжнародний конкурс краси вперше пройшов в 1960 році. Традиційно конкурс проходить в Японії і Китаї. Росіянки жодного разу за всю історію проведення не вигравали титул Міс Інтернешнл.

3. Міс Земля

Серед міжнародних конкурсів Міс Земля лідирує за кількістю учасниць. Останні 6 років конкурс проводять на Філіппінах. У 2012 році на фіналі Міс Земля розігрався скандал, пов'язаний з росіянкою Наталією Переверзєвої. У своєму виступі перед журі Наталія назвала Росію корумпованою і злиденною країною, яку, правда, не можна не любити.

2. Міс світу

Щорічний міжнародний конкурс, який проводиться з 1951 року.Трансляцію фіналу конкурсу по ТБ дивляться більш ніж в 200 країнах світу. Т. к. Засновники конкурсу родом з Великобританії, переможниця Міс Світу традиційно рік живе в Лондоні. Серед росіянок переможницями конкурсу були Юлія Курочкіна і Ксенія Сухінова.

1. Міс Всесвіт

Найпрестижніший конкурс краси був заснований в 1952 році. Щороку конкурс проходить в новій країні - в цьому році його приймала Москва. Серед росіянок титул Міс Всесвіт отримувала тільки Оксана Федорова, яка виграла конкурс в 2002 році і відмовилася від корони.