Наймогутніша зброя Росії + ВІДЕО

Військові витрати Росії - одні з найвищих в світі. У 2014 році вони становили 84, 5 млрд доларів, а в 2016 році досягнуть 96 млрд доларів. На параді Перемоги в Москві світу були представлені плоди цієї військової програми у вигляді сучасного і потужного озброєння - танк "Армата" і БМП "Курганец-25".

Представляємо вам наймогутніша зброя Росії за версією закордонного видання The National Interest, присвяченого зовнішньої американській політиці.

Нагадаємо, останній рейтинг армій світу, за станом на 2015 рік, удостоїв Росію 2-го місця в списку найсильніших армій світу.

Зміст:

  • 5. Танк Т-14 "Армата"
  • 4. Танк Т-90
  • 3. Бойова машина піхоти (БМП) "Курганец"
  • 2. Реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Смерч"
  • 1. Самохідна артилерійська установка (САУ) "Коаліція-СВ"

5. Танк Т-14 "Армата"

Найбільш потужне озброєння РФ в танкових військах. Новітній середній танк оснащений вежею нового типу (без екіпажу) і озброєний 125-мм гарматою. Танкісти знаходяться в нижньому відсіку танка і від комплекту боєзапасів їх відділяють спеціальні перегородки. Завдяки комплексу активного захисту танк може перехоплювати будь-які протитанкові боєприпаси. До 2020 року міністерство оборони РФ розраховує отримати 2300 т-14. Це сучасна зброя Росії замінить 70% діючого танкового парку країни.

4. Танк Т-90

Історія транспортного засобу, що входить до числа найпотужніших видів зброї Росії, почалася в 1940-х роках.Зараз Т-90 вже мало схожий з Т-54, танком, який був прийнятий на озброєння в 1946 році. За довгі роки еволюції середній танк Т-54 перетворився на Т-55, який "породив" Т-62, потім Т-64, Т-72,? ? Т-80 і, нарешті, Т-90. Останній оснащений 125-мм гладкоствольною зброєю і комплексом "Рефлекс-М", який може на далеких відстанях знищувати бронемашини і навіть повільні, низколетящие літаки. Є і додаткове озброєння - 12. 7-мм крупнокаліберний кулемет і спарений з ним 7. 62-мм кулемет.

3. Бойова машина піхоти (БМП) "Курганец"

БМП, що складаються на озброєнні мотострілкових підрозділів, завжди входили в передова зброя Росії. Рейтинг кращого озброєння 2015 продовжує модель, зовнішній вигляд якої є радикальним відходом від короткого і приземистого "стандартного" БМП. Він більше нагадує західні машини, такі як "Bradley" і "Warrior". Він може "розсікати" як по суші, так і по воді, завдяки Водомет. Всередині машини можуть вміститися до 8 осіб.

З озброєння у БМП є: 30-мм автоматична гармата, кулемет Калашникова танковий модернізований і два протиракетних комплексу "Корнет", наводка яких здійснюється по лазерному променю.

2. Реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Смерч"

У російської реактивної артилерії багата на події історія. Ще в ході Великої Вітчизняної війни знамениті "Катюші" одним-двома залпами наводили жах на ворога. Славні традиції продовжує важкий ракетний комплекс БМ-30 "Смерч" калібру 300 мм з 12 ракетами. Всього 3 хвилини займає підготовка РСЗП до бою після отримання цілевказівки, а повний залп займає 38 секунд. Проходить всього хвилина після залпу, і потужна зброя Росії вже готове до маршу, виходячи з-під відповідного обстрілу.

При всіх своїх перевагах "Смерч" не може бити по довколишніх цілям. Мінімальна дальність для його ракет становить 20 км, а найбільша - 70 км.

1. Самохідна артилерійська установка (САУ) "Коаліція-СВ"

Топ-5 найпотужнішої зброї Росії очолює 152-мм самохідна гаубиця, випробування якої почалися в минулому році. Її перша демонстрація громадськості відбулася в ході параду, присвяченого 70-річчю перемоги у Великій вітчизняній війні.

Спочатку "Коаліція-СВ" була оснащена не одним, а двома 152-мм знаряддями, але з невідомих причин від другої гаубиці відмовилися. Додатковим озброєнням є дистанційно-керована турельна установка з 12. 7-мм кулеметом, вона розміщена на даху машини. В екіпаж САУ входять 3 людини. "Коаліція-СВ" повинна замінити самохідні гаубиці попереднього покоління "Мста-С".