Найпопулярніші ролики за час існування youTube

Найпопулярнішому в світі відеохостингу в нинішньому році виповнилося вісім років. Щомісяця на YouTube заходять понад мільярд користувачів і переглядають понад 4 мільярди годин відео.

В сьогоднішню десятку ми включили найпопулярніші ролики за час існування YouTube . Що примітно, передбачити популярність відео практично неможливо - вона не залежить ні від якості, ні від видатного сюжету.

Зміст:

  • 10. Стрибок Фелікса Баумгарнера
  • 9. Walk off the Earth
  • 8. Реп-бетл між Бараком Обамою і Міттом Ромні
  • 7. Pitbull, I know you want me
  • 6. Call Me Maybe
  • 5. Kony 2012
  • 4. Чхання дитинча панди
  • 3. Чарлі знову вкусив мій палець
  • 2. Я в зоопарку
  • 1. Gangnam style

10. Стрибок Фелікса Баумгарнера

Стрибок з висоти в 39 тисяч метрів транслювався на YouTube в прямому ефірі. Під час події було зареєстровано 4 світові рекорди, в тому числі на найвищу швидкість вільного падіння. Пряму трансляцію дивилося більше 8 мільйонів чоловік. Потім ролик зібрав 31 млн переглядів.

9. Walk off the Earth

Канадська музична група виклала на YouTube кавер-версію композиції Gotye Somebody That I Used to Know. П'ятірка музикантів, що грають на одній акустичній гітарі, за перший місяць зібрали 50 мільйонів переглядів. А незабаром кількість переглядів і зовсім перевищила 140 мільйонів.

8. Реп-бетл між Бараком Обамою і Міттом Ромні

Ролик був опублікований незадовго до президентських виборів в США і швидко зібрав 50 мільйонів переглядів.Два репера пародіюють відомих політиків на тлі добре підібраного відеоряду.

7. Pitbull, I know you want me

Нічим особливо не видатний ролик зібрав понад 170 мільйонів переглядів. Ось вже дійсно доказ того, що передбачити популярність того чи іншого відео вкрай складно.

6. Call Me Maybe

Улюбленець молоді всієї планети Джастін Бібер розмістив на YouTube відео, в якому звучала фонограма пісні канадської виконавиці Карлі Рей Джепсен. В результаті шанувальники Бібера взялися розшукувати оригінал, і кліп Джепсен зібрав 212 мільйонів переглядів.

5. Kony 2012

У травні 2012 року на YouTube з'явилося відео про лідера Божої армії опору Уганди Д. Коні. Авторство ролика належить організації Invisible Children, яка багато років намагається зупинити затяжний військовий конфлікт. Шокуючий ролик одразу набув скандальної популярності в мережі.

4. Чхання дитинча панди

Самий милий в світі ролик став практично "класикою" YouTube. Відео про те, як малюк налякав маму-панду своїм чханням, переглянули 160 мільйонів разів за шість з половиною років, що минули з моменту розміщення ролика.

3. Чарлі знову вкусив мій палець

Цей ролик - найпопулярніший серед немузичних. Малюк, якого молодший брат кусає за палець, привернув увагу всього світу. З 22 травня 2007 року сюжет переглянули 522 мільйона разів, і він не втрачає популярності.

2. Я в зоопарку

Цей ролик знаменитий, перш за все, тим, що став першим, розміщеним на YouTube. Один із засновників відеохостингу Джавід Карім виклав в мережу 17-секундний ролик, на якому видно, як він стоїть біля кліток із слонами в зоопарку в Сан-Дієго.

1. Gangnam style

Кліп південно-корейського поп-виконавця Psy побив усі рекорди за кількістю переглядів.За 10 місяців його подивилися більше 1. 5 мільярди раз. Крім того в мережі гуляють сотні пародій на Gangnam style, які також приваблюють чимало уваги.