Найпопулярніші різновиди самогонних апаратів

Велика частина елітних алкогольних напоїв - це самогон, який просто по-різному настоюється. Залежно від інгредієнтів і технології виготовлення виходять різні види віскі, коньяку і міцніших напоїв. Все це можна зробити і в домашніх умовах, де ви будете точно знати, що в алкоголі немає барвників і небезпечних речовин. Для цих цілей досить придбати невеликий самогонний апарат.

Зміст:

 • Який самогонний апарат вибрати?
 • Популярні моделі самогонних апаратів
  • Фенікс
  • Магарич
  • Добрий жар
  • Фінляндія
 • Особливості сучасних моделей

Який самогонний апарат вибрати?

Сучасний ринок готовий запропонувати пересічному споживачеві величезний асортимент самогонних апаратів. Вони відрізняються виробником, об'ємом, вартістю, принципами роботи і якістю вихідного продукту. При виборі подібного обладнання потрібно спиратися тільки на особисті вимоги до алкоголю.

Популярні моделі самогонних апаратів

Фенікс

Це ціла лінійка, яку випускає однойменна компанія-виробник. Всі моделі відрізняються класичною конструкцією і дизайном. Середньостатистичний самогонний апарат Фенікс виготовляють з нержавійки за допомогою аргонового зварювання. Товщина стали залежить від моделі і зазвичай коливається між 1-2, 5 мм. Апарати цієї лінійки максимально зручні в управлінні і підходять для будь-яких типів плит.У пристроях передбачена класична система охолодження: змійовик на 4-5 витків або дімрот.

Магарич

Бренд з широким асортиментом захопив популярністю на ринку в 2010-2011 роках. Відрізняється невеликою вартістю за рахунок величезних обсягів виробництва. Вироби бренду Магарич часто використовують в якості подарунків, тому що вони виглядають дуже презентабельно.

Добрий жар

Моделі цього виробника відрізняються товстим і міцним корпусом. З одного боку це підвищує надійність апарату, а з іншого збільшує його вартість і ускладнює транспортування.

Фінляндія

При виробництві компанія використовує знамениті фінські технології, завдяки яким кінцевий продукт виходить дуже високої якості. Корпус перегінній ємності виготовляють з харчової сталі. Ви можете купити самогонний апарат Фінляндія c різним об'ємом бака. За точність перегону відповідає біметалічний термометр. Сучасні моделі бренду дуже зручні в експлуатації. Завдяки розбірному сухопарнику їх легко транспортувати і зберігати.

Особливості сучасних моделей

На ринку легко можна знайти старі самогонні апарати, які можна купити за дуже низьку ціну. Але за це доведеться розплачуватися непрактичностью, громіздкістю, низькою якістю вихідного продукту і застарілими технологіями.

Практично всі сучасне обладнання для самогоноваріння випускається зі знімними сухопарнику. Вони відповідають за очищення алкоголю від сивушних маслі. Також їх можна використовувати для ароматизації браги. Є моделі, які не потребують сухопарнику. Це пристрої колонного типу, які працюють за принципом ректифікаційної очищення.