Найпопулярніші міста Росії у іноземних туристів

У вересні 2015 року інтернет-ресурс hotels. com, що надає послуги бронювання по всім країнам світу, опублікував черговий звіт Hotel Price Index, в якому детально аналізується кількість відвідувань туристичних центрів, ціни на перебування в готелях, що надаються послуги та багато іншого. На основі переваг туристів з різних країн був складений рейтинг найпопулярніших у іноземних мандрівників міст Росії. В цілому на потік інтуристів не впливають навіть зрослі на 5% і вище ціни на проживання в російських готелях.

Представляємо вам найпопулярніші міста Росії у іноземних туристів .

Зміст:

  • 10. Краснодар
  • 9. Адлер
  • 8. Новосибірськ
  • 7. Калінінград
  • 6. Сочі
  • 5. Владивосток
  • 4. Єкатеринбург
  • 3. Казань
  • 2. Санкт-Петербург
  • 1. Москва

10. Краснодар

Південна столиця Росії в 2014 році знаходилася на восьмому місці за популярністю у іноземних туристів, але в цьому опустилася до десятого - мабуть, приємний клімат і природна краса вже не настільки привабливі, як раніше.

9. Адлер

Ще одне місто Росії, поміняв позицію в рейтингу в порівнянні з 2014 роком: з сьомого місця опустився до дев'ятого. Однак за шкалою "ціна" Адлер незначно відстає від трійки лідерів. Вартість проживання в цьому році впала на 9%, так що добу в готелі тепер коштуватимуть туристу від 4 838 рублів і вище.

8. Новосибірськ

Найбільший транспортний вузол Сибіру і другий найсприятливіший для роботи місто в Росії займає восьму сходинку в списку популярності у іноземних туристів (для порівняння, в 2014 році Новосибірськ взагалі не потрапив в десятку). Гостям Новосибірська пощастило: в інших містах проживання в готелях дорожчає, а в цьому подешевшало на 1000 рублів, до 4 616 рублів на добу.

7. Калінінград

Ще одне місто, чиї позиції в топ-10 найпопулярніших у іноземців міст Росії змінилися в бік погіршення, хоча і незначно. І це при тому, що Калінінград протягом декількох років носить звання "Краще місто Росії". У минулому році бурштиновий місто було на шостому місці. А ціни в місцевих готелях навпаки зросли на 8% - тепер ніч в одному з них буде коштувати не 3 071 а 3 323 рубля.

6. Сочі

Нехай це місто-курорт менш відвідуємо іноземними туристами ніж місця, що входять в топ-5, за вартістю проживання його перевершують лише Північна столиця Росії і Москва. І це не дивлячись на зниження цін на послуги готелів в середньому на 5%, до 5 283 рублів.

5. Владивосток

У 2014 році центр Приморського краю і кінцевий пункт Транссибірської магістралі був на дев'ятому місці, а в цьому зробив потужний ривок відразу на чотири позиції. Але в десятку найдорожчих для російських і іноземних мандрівників міст Владивосток все ще не входить.

4. Єкатеринбург

В десятці найдорожчих міст Росії він міцний середнячок - знаходиться на п'ятому місці. Переночувати в єкатеринбурзькій готелі "середньої руки" можна за 4 752 рубля.

3. Казань

змістити Єкатеринбург з третьої позиції в списку найбільш популярних у зарубіжних туристів російських міст.Готелі подорожчали незначно - всього на 1%, не найдорожчий номер мандрівникові обійдеться в 3 797 рублів.

2. Санкт-Петербург

Культурна столиця Росії є дуже популярною серед іноземних туристів, незважаючи на злетіли на 20% ціни. Тепер добу перебування в готельному номері обійдуться в 6 609 рублів і вище.

1. Москва

Десятку найпопулярніших міст Росії у іноземних туристів 2015 очолила одна з найбагатших з культурної спадщини столиць в світі. Вона вабить іноземних мандрівників загадковим російським духом, величними соборами, Красною площею і, звичайно, Кремлем, підірваним у фільмі "Місія нездійсненна". Тим, хто зібрався оглядати визначні пам'ятки Москви, потрібно запастися неабиякою сумою. Середня вартість перебування в готелі подорожчала на 3% (якщо порівнювати з 2014 роком) і тепер становить 6 785 рублів.