Найпопулярніші запити 2012 року на Яндексі

Аналітики компанії "Яндекс" підвели підсумки і опублікували рейтинг найпопулярніших запитів року. Якісь рядки з рейтингу не втрачають популярності роками, наприклад, запит "Що таке любов", інші ж викликали інтерес у користувачів протягом усього декількох місяців.

Найпопулярніші запити 2012 року на Яндексі розділені на категорії, присвячені людям, подіям і явищам, а також одвічним питанням "Хто?", "Що?" і чому?".

Отже, сьогодні ми дізнаємося, що ж найчастіше шукали люди в нинішньому році.

Зміст:

 • 12. Меми та Лулзім.
 • 11. Спортсмени.
 • 10. "Що?".
 • 9. Матчі (рахунок).
 • 8. Фільми.
 • 7. Прем'єри.
 • 6. Жінки.
 • 5. Чоловіки.
 • 4. "Хто?".
 • 3. "Чому?".
 • 2. Музика.
 • 1. Події.

12. Меми та Лулзім.

Меми - це часом безглузді, але мегапопулярні фрази, які поширюються в Інтернеті всіма можливими способами. Лулзім - поняття, прийняте в мережі для позначення якісного гумору.

11. Спортсмени.

, що минає 2012 рік виявився багатим на спортивні події: Лондонська Олімпіада, Чемпіонат Європи з футболу, Ліга Чемпіонів УЄФА, Гонка Дакар-2012. Список найпопулярніших спортсменів від Яндекса очолив Федір Ємельяненко, який у 2012 році оголосив про закінчення кар'єри в змішаних єдиноборствах.

10. "Що?".

Ми давно звикли шукати в Інтернеті відповіді на будь-яке питання. Одним з найбільш інтригуючих запитів в даній категорії - "Що таке 228".Надзвичайно популярне серед молоді рунета число 228 - це не що інше, як номер статті КК РФ, яка передбачає покарання за зберігання, виготовлення, перевезення та переробку наркотичних речовин.

9. Матчі (рахунок).

Не завжди ми встигаємо побачити довгоочікувану гру, тому дізнаватися рахунок в Інтернеті давно стало доброю традицією. Найпопулярніші запити 2012 року на Яндексі в цій категорії присвячені матчам Євро 2012, фіналу Ліги Чемпіонів і виступу російських хокеїстів в матчі з чехами.

8. Фільми.

В число популярних запитів потрапили багато картин, які відзначилися в рейтингу кращих фільмів 2012 року. Цілком можливо, що за час, що залишився до закінчення року час в першу десятку запитів увійдуть фільми новорічної тематики.

7. Прем'єри.

Дивно, але iPhone5 поступився пальмою першості в десятці найпопулярніших прем'єр проекту webvybory2012. У березні сайт використовувався для трансляцій з виборчих дільниць на президентських виборах, а в жовтні 2012 року відновив роботу для демонстрації місцевих виборів в 7 суб'єкта Федерації.

6. Жінки.

Актриси, співачки, дружини і просто публічні персони. Як показує рейтинг популярності запитів, зовнішні дані тут абсолютно ні при чому. Чотири рядки в десятці займають жінки, трагічно пішли з життя.

5. Чоловіки.

Хтось привертав увагу участю в цікавих проектах, хтось скандалами, а хтось, на жаль, передчасною смертю. Так, очолює десятку пішов з життя в листопаді Ілля Олейников.

4. "Хто?".

Перемогу в цій категорії здобула зірка фільмів для дорослих Саша Грей. Примітно, що десятку найпопулярніших запитів на тему "Хто" замикає президент африканської республіки Чад Франсуа Томбалбай, вбитий в 1975 році при військовому перевороті.

3. "Чому?".

Один з популярних запитів на Яндексі зі словом "Чому" не покидає десятку вже 4 роки. У лютому 2008 року Володимир Путін на прес-конференції вимовив фразу: "... я орав, як раб ...". Слова президента були негайно переінакшені, і в рунеті з'явився запит "Чому Путін краб?".

2. Музика.

Найпопулярніші пошукові запити 2012 року на Яндексі відображають музичні пристрасті інтернет-спільноти. Лідирує божевільний діалог під музику погано говорять по-російськи братів Інтігама і Ехтірама Рустамова, знятий під час весілля в маленькій азербайджанської селі.

1. Події.

Президентські вибори лише трохи випередили за популярністю Євробачення 2012.

Ймовірно, до кінця грудня помітно зросте популярність іншого, поки ще тільки маловірогідної події, - кінця світу.