Найбільш рейтингові вітчизняні серіали

Вітчизняні серіали стали дуже популярними серед населення нашої країни і навіть за її межами. Їх дивляться глядачі різного віку, по телевізору і в інтернеті, в транспорті або на робочому перерві. Їх завантажують на свої пристрої і включають в будь-який час дня і ночі. Сімейні комедії, детективи, кримінал, романтичні драми і мелодрами зі щасливим кінцем - до вашої уваги представлені серіали на будь-який смак.

Російський кінематограф може собою пишатися, адже саме завдяки йому, світ побачив такі безсмертні картини, як "Бандитський Петербург", "Ліквідація", "Бригада" і т. Д. Вони підкорили серця глядачів і запам'яталися їм назавжди.

Всі перераховані вище багатосерійні фільми були зняті і випущені на блакитні екрани вже багато років тому, але не варто забувати про те, що хороші російські серіали продовжують знімати і зараз. Наприклад, гучна "Кухня" виробництва телеканалу "СТС" - це один з найбільш рейтингових сучасних російських серіалів на сьогоднішній день. Цікава комедійна кінострічка по-справжньому підкорила серця "голодних" глядачів.

Чи не малою популярністю користуються і такі серіали, як "Інтерни", "Вороніни", "Фізрук", "Молодіжка", "Закрита школа", "Скліфософський", "Думай як жінка", " Солодке життя "," Маргоша "і т. д. Сьогодні дивитися серіали в хорошій якості прямо не виходячи з дому, стало більш ніж реально - і все це завдяки появі інтернет кінотеатрів.Вони пропонують глядачам можливість насолоджуватися улюбленими багатосерійного кінострічками в будь-який зручний час.

Можливо, через велику кількість нових серіалів, може створитися враження, що знімати більше нікого і нема про що, але це не так. Насправді кожен серіал цікавий по-своєму. У кожному тримається своя особлива атмосфера, будь то кухня ресторану "Клод Моне" або подряпаний хокейний каток "Молодіжки". Різні герої, різні історії, різні кінцівки ... Деякі режисери навіть беруться переробляти на російський лад популярні зарубіжні кінострічки, так би мовити, російські рімейки іноземних серіалів. Наприклад: знаменитий серіал "Щасливі разом" про недолугу сімейку Букіних - це аналог американського ситкому "Одружені і з дітьми", а гучний містичний трилер "Закрита школа" - це російська копія іспанського телесеріалу "Чорна лагуна".

Вітчизняні серіали дивляться не тільки жителі Росії. Вони популярні і далеко за її межами. Людям подобається проводити час за хорошими російськими серіалами, тим більше, що сучасні онлайн кінотеатри надають їм таку можливість. А чому б і ні!