Найпопулярніші марки мобільників у білоруській молоді

Сьогодні вибір брендів телефонів в будь-якому салоні стільникового зв'язку справді величезний. Поряд з загальновизнаними лідерами продажів, на зразок Nokia або Samsung, в продажу можна знайти чимало моделей від виробників "другого ешелону". До таких належать компанії Alcatel, LG, Huawei і багато інших.

Проте, білоруські покупці, а особливо молодь, в масі своїй вважають за краще обзаводитися апаратами найвідоміших і іменитих виробників. Ті ж телефони Huawei, незважаючи на свою демократичну вартість і дуже різноманітний функціонал, поки що продаються не дуже добре. А ось купити мобільний телефон Nokia в Мінську, навпаки, бажають 7 з 10 відвідувачів середньостатистичного салону цифрової техніки. Хоча, якщо порівнювати мобільні фінської компанії з тими ж моделями Huawei, то принципових відмінностей можна так і не знайти. Не кажучи вже про те, що якість збірки апаратів обох марок цілком гідне. Так чому ж білоруси в кінцевому підсумку набувають телефони саме розкручених брендів?

В самому питанні вже полягає частина відповіді. Головне досягнення тієї ж Nokia полягає в тому, що ця компанія зуміла переконати сотні мільйонів споживачів по всьому світу в бездоганності своєї продукції. Її логотип на корпусі мобільного нібито апріорі свідчить про високу якість і надійність апарату, тому його потрібно купувати не замислюючись.Однак кожна людина, що розбирається в мобільних девайсах, назве вам як мінімум 5-6 інших виробників, що випускають не менше якісну і довговічну продукцію. Просто в розкрутку і просування своїх брендів вони вкладають набагато менше коштів.

Другий найважливіший фактор успіху моделей провідних світових виробників - постійне оновлення асортименту. Розробка нових апаратів у них поставлена ​​на широку ногу, тому немає нічого дивного в тому, що Nokia, Samsung і Sony радують покупців черговими релізами буквально кожні 3 тижні. До слова, останній виробник примітний ще й тим, що орієнтується не тільки на молодь, а й на людей старшого покоління. Так, в його асортименті є ціла серія апаратів для пенсіонерів, з великими кнопками і широким чітким дисплеєм. І ця серія регулярно поповнюється новими моделями. Для їх популяризації проводяться масштабні рекламні компанії, різні маркетингові заходи. Ось тому купити мобільний телефон Sony для літніх людей зараз не представляє великої проблеми.

Ну а виробники рангом нижче, на жаль, не мають можливості так часто оновлювати свій асортимент. Як наслідок, на полицях салонів місяцями порошаться одні і ті ж апарати, які встигли неабияк набриднути. Так що один реліз в 3-4 місяці - абсолютний максимум для вже не раз згаданої китайської компанії Huawei, так само як і для багатьох інших. І поки ця ситуація не зміниться, на різке збільшення продажів їм розраховувати явно не варто.