Кращі пластикові вікна 2017, рейтинг якості профілів

Пластикові вікна - найпопулярніший вибір. Вони довговічні, добре ізолюють шум, за ними легко доглядати, а їх теплоізоляційні властивості особливо важливі при континентальному типі клімату, з жарким літом і суворими зимами. Які пластикові вікна краще вибрати для квартири? На це питання допоможе відповісти рейтинг пластикових вікон за якістю , складений в 2017 році за відгуками користувачів з сайтів Irecommend і "Отзовік". Також при складанні віконного хіт-параду враховувалися такі критерії як довговічність фірми, популярність виробленої продукції, якість сервісу і, звичайно, ціна.

Зміст:

  • 10. Панорама
  • 9. СОК
  • 8. Deceuninck
  • 7. Proplex
  • 6. Kaleva
  • 5. Montblanc
  • 4. Salamander
  • 3. KBE
  • 2. REHAU
  • 1. VEKA

10. Панорама

Вартість двостулкового вікна - від 7 433 руб.

Відкриває рейтинг кращих пластикових вікон "Панорама" - один з найстаріших виробників пластикових вікон на російському ринку, що утримується на плаву вже більше 20 років. За ці роки петербурзька фірма склити понад півтора мільйона квадратних метрів. Поки користувачів засмучує тільки одне - що сервіс компанії настільки ненав'язливий, що отримати інформацію про можливі опціях вдається насилу.

9. СОК

Вартість - від 14 000 руб.

СОК, або "Самарські віконні конструкції", була заснована в 1999 році. Свого власного виробництва компанія не має, а профілі виготовляються під патронажем німецького концерну Profine.У рейтингу за якістю профілів у пластикових вікон виготовляється Profine KBE-профіль вважається одним з кращих , у них багато схвальних відгуків про довговічність і міцності. Мінуси: вікна можуть пожовтіти, можливо, через порушення технології на російському заводі-виробнику.

8. Deceuninck

Ціни - від 9 490 руб.

Бельгійський концерн The Deceuninck Group входить в першу трійку виробників ПВХ-вікон по всьому світу . Російське відділення компанії зарекомендувало себе створенням нової профільної системи "Фаворит Спейс", яка отримала премію "Час інновацій" за високу енергоефективність. Важливо, що вікна компанії сертифіковані по ISO. Мінуси: дешеві варіанти у компанії в цілому гірше, ніж аналогічні бюджетні пропозиції на ринку.

7. Proplex

Ціни - від 8 503 руб.

Вікна Proplex виготовляються в Московській області на австрійському обладнанні, а в виробництві використовуються сировина і комплектуючі від провідних постачальників США і європейських країн. Хоча вікна вікна Proplex швидше позиціонуються як бюджетний товар, але при цьому вони досить якісні навіть для сибірських морозів. У ПВХ гарна якість - він не тріскається і не жовтіє з часом. Нарікання користувачів викликає в основному фурнітура - якість її залишає бажати кращого.

6. Kaleva

Вартість - від 8 890 руб.

Kaleva - російська віконна компанія повного циклу . Це означає, що вікна вони роблять виключно самі, починаючи від розробки вікна і закінчуючи його установкою. Плюси компанії - наявність розгалуженої мережі компаній-дилерів з представництвами в більш ніж 80 містах Росії. На жаль, один з мінусів - якість як самих вікон, так і установки їх дуже сильно залежить від компанії-дилера.Варто звернути увагу ще й на те, що головний офіс компанії не приймає рекламацій на недобросовісних дилерів - з'ясовуйте, мовляв, самі.

5. Montblanc

Вартість під ключ - від 8 750 руб.

Компанія є володаркою одного з найбільших в Росії заводів з виробництва ПВХ-профілів , побудованого під контролем австрійських фахівців в 2001 році. З тих пір компанія розробила багато видів профілів, починаючи від стандартних потрійних до екзотичних п'ятикамерних. На даний момент створено сім різновидів профілю під будь-які потреби клієнта. З плюсів - легко гнуться під вікна будь-якої форми. З мінусів - в деяких випадках можуть пожовтіти, та й фурнітура не найкраща.

4. Salamander

Середня вартість - 21 650 руб.

У компанії власне виробництво з німецьких комплектуючих найвищої якості, що дозволяє в оперативні терміни поставляти необхідні замовлення, аж до таких незвичайних, як вікна з захистом від падіння метеорита (безсумнівно, жителі Челябінська повинні оцінити їх по достоїнству ). Більш традиційні системи відрізняються продуманістю конструкції, витривалістю і довговічністю. У Salamander одні з кращих вікон ПВХ на ринку за якістю, але є і недолік - ціна.

3. KBE

Ціна, в середньому - 8 578 руб.

Третє місце в рейтингу виробників пластикових вікон займає компанія KBE - її вікна давно стали одним з найпопулярніших рішень при склінні квартири . Профіль високо цінується як користувачами, так і фахівцями - недарма фахівці компанії брали участь у розробці державних стандартів з вікон в 1997-1999 роках, зробивши вікна KBE практично стандартом. Користувачі в цілому задоволені, вважаючи, що KBE - одні з кращих пластикових вікон і являють собою оптимальне співвідношення ціна / якість.Але, звичайно, багато що залежить від постачальника і установника.

2. REHAU

Можна замовити за 6 660 руб.

Німецька компанія REHAU займається розробкою і виробництвом віконних ПВХ-систем з 1969 року. За роки існування компанії було розроблено багато профілів, починаючи від класичного трикамерного аж до інноваційного шестикамерна. На жаль, дуже багато залежить від постачальника і установника. Ну і переплачувати за розрекламований бренд теж не дуже хочеться.

1. VEKA

Вартість установки, в середньому - 11 170 руб.

Найкращим профілем для пластикових вікон на російському ринку вважається VEKA - ще одна німецька компанія, яка присутня на ринку вже більше 45 років. VEKA - один з найбільших брендів в світі , що мають представництво не тільки в європейських країнах, але і в країнах Латинської Америки, Південно-Східної Азії і Китаї. У 1999 році був побудований перший завод VEKA в Росії. Компанія виробляє тільки профілі вищої якості A за європейськими стандартами, який вибрати - вирішувати вам. Приємний зовнішній вигляд, різноманітність профілів, витривалість і температурна стійкість - якості, привернули увагу покупців. Але, знову ж таки, дуже багато залежить від компанії-установника і якості фурнітури.