Сноуборди та аксесуари для сноубордингу

Стати справжнім підкорювачем сніжних гір не так і просто - мало купити дошку і навчитися стояти на ній.

До того ж потрібно знати про все, що стосується сноубордингу, а також вміти користуватися різними вигаданими для нього аксесуарами.

Чому ми акцентуємо увагу на амуніції і аксесуарах? Адже відповідь проста - давайте уявимо найпростіший і легкий спуск без черевиків, кріплень, шолома, спеціалізованих аксесуарів. А як же вам прогулянка при низьких температурах без термобілизни, здатного зберігати тепло? Це не вийде навіть у найвідчайдушніших і божевільних екстремалів-райдерів.

Кожен аксесуар для сноуборда окремо має досить важливим значенням в житті спортсмена і є незамінною частиною цього зимового виду спорту. Ось з цієї причини їх вибору приділяють таку велику увагу. Що ж таке аксесуари для сноубордингу? По-перше, це весь інвентар і сама дошка з одягом. Потреба в них величезна і залежить нерідко від рівня катання райдера.

На даний момент магазин сноубордів пропонує величезний асортимент аксесуарів на будь-який смак і колір, як для новачків, так і для майстрів спорту, для молодих і дорослих. Якщо ви тільки почали займатися сноубордом і не хочете займатися вивченням дрібниць як шапки і рукавички, то зверніть увагу на самі основні елементи, які вам обов'язково знадобляться. Це універсальні черевики, засоби по догляду за бордом, термобілизна для захисту тіла і збереження тепла, а також кріплення для сноуборду, які до того ж бувають різних видів - для тих, хто ще тільки вчиться стояти на дошці, і для досвідчених "лігіонеров".

Крім того, новачки повинні захищати частини тіла, які найчастіше наражаються на небезпеку - це голова, коліна, інші виступаючі частини тіла. А екіпіровку дуже важливо підбирати за розміром. Якщо ви думаєте, що професійні сноубордисти обходяться без аксесуарів, то помиляєтеся. Якраз вони вибирають такі дрібниці і деталі, виходячи зі свого смаку і стилю катання. Наприклад, любителі трюків завжди надягають повноцінний захист, в яку входять наколінники, налокітники і шолом. А ті сноубордисти, що вважаю за краще швидкісні спуски і адреналін, купують спеціальні окуляри, які захищають очі від вітру і снігової куряви.

Ну а якщо ви шукайте сноуборди розпродаж допоможе купити дошку як для першого користування, так і для нещадної практики. На щастя, асортимент величезний і порадує кожного, хто вирішив пов'язати своє життя з таким заняттям.