Найпопулярніші марки пива

Пиво - один з найпопулярніших алкогольних напоїв. Сортів пива не так багато - лагер, ель, портер, стаут ​​і ще кілька більш рідкісних. Зате марок, які виробляють пінне - безліч. У сьогоднішній десятці зібрані найпопулярніші марки пива , за версією спеціалізованого інтернет-сайту "Пивні новини".

Ці бренди продаються по всьому світу, приносячи власникам мільйони доларів прибутку. Всі без винятку представлені марки легко відшукати на прилавках російських магазинів.

Зміст:

  • 10. Carlsberg
  • 9. Foster's
  • 8. Asahi
  • 7. Urquell
  • 6. Stella Artois
  • 5. Guinness
  • 4. Heineken
  • 3. Krombacher
  • 2. Corona
  • 1. Budweiser

10. Carlsberg

Марка однойменної данської пивоварної компанії дуже популярна в Росії. Для росіян Carlsberg варять за ліцензією на заводах пивоварного концерну "Балтика", що належить данцям з 2008 року.

9. Foster's

Ця австралійська пивна марка популярна у всьому світі. Хоча в самій Австралії воліють темне пиво Victoria Bitter. У Росії Foster's продається у всіх великих гіпермаркетах, особливим попитом користуються світлі сорти бренду.

8. Asahi

Ця марка - найпопулярніше пиво в Японії. Причому, Asahi непогано продається і на зовнішніх ринках. До речі, саме пиво поступово витіснило традиційне японське саке: на частку пива в Японії припадає 60% алкогольного ринку, в той час як саке займає лише 8%.

7. Urquell

Ця марка - гордість Чехії, відомої своїми пивоварними традиціями.До речі, саме Чехія вважається лідером по вживанню пінного напою на душу населення, за нею йдуть Ірландія, Німеччина та Австралія. Світле пиво Pilsner Urquell було створено ще в 1842 році, і сьогодні є найпопулярнішим серед експортних чеських марок.

6. Stella Artois

Ця марка належить бельгійської компанії AB InBev - найбільшої пивоварному концерну в світі. Stella Artois - найбільш продавана на міжнародному ринку бельгійська марка. А ось на внутрішньому ринку вона займає всього 8%, значно поступаючись пиву Jupiter.

5. Guinness

Без сумніву, Гіннес - найбільш популярне темне пиво в світі. На його частку припадає половина пивного ринку Ірландії. Ірландці вважають, що улюблений напій зміцнює здоров'я, додає енергії і навіть покращує стан шкіри.

4. Heineken

Можна сказати, що ця голландська марка - справжній хіт продажів в самих різних куточках світу: від Росії до Латинської Америки. У самій Голландії найближчим конкурентом бренду є Amstel, чия компанія-виробник 40 років тому була все ж поглинена групою компаній Heineken.

3. Krombacher

Ця пивна марка вважається найпопулярнішою і улюбленої в Німеччині, де особливо полюбляють пиво легке світле пиво. У самому пивоварному німецькому регіоні - Баварії, саме Krombacher лідирує за обсягом продажів. Це пиво люблять шанувальники німецького пінного у всьому світі.

2. Corona

Цей мексиканський бренд надзвичайно популярний в США. Corona добре продається і на міжнародних ринках. У Штатах це пиво подають з скибочкою лимона на краю келиха, що дуже подобається американцям. Єдиним недоліком Корони професійні експерти вважають пляшки зі світлого скла, в яких напій піддається впливу світла.

1. Budweiser

Починаючи з 2001 року, Budweiser є найпопулярнішою пивний маркою в США. Budweiser займає близько 20% американського пивного ринку. З великим успіхом це пиво продається і на зовнішніх ринках, особливо в Канаді, Мексиці, Швейцарії та Росії. До речі, в Росії не менш популярне пиво Budweiser Budvar, яке вариться в м Чеські Будейовіце з 1295 року. Судові розгляди за право використовувати в назві бренду слово "Budweiser" між чехами і американцями тривають вже понад півстоліття.