Найпопулярніші велогонки світу

В 19 столітті велосипеди використовувалися не тільки в мирному житті, але і в ході військових дій. Тисячі солдатів на велосипедах брали участь в англо-бурської війни на території сучасної ПАР. В цей же час велосипедні гонки перетворилися з аматорського розваги в професійний вид спорту. Першим переможцем світового чемпіонату в спринтерській велогонці c 1893 року до кінця 19-го століття був американець Артур Циммерман.

Представляємо вам список найбільш відомих велогонок світу .

Зміст:

  • 10. "Шість днів Бремена"
  • 9. "Тур Даун Андер"
  • 8. "Ла Прімавера"
  • 7. "Тур Фландрії"
  • 6. "Джиро д'Італія "
  • 5." Тур Швейцарії "
  • 4." Чемпіонат світу з BMX "
  • 3." Всесвітні екстремальні ігри "
  • 2." Тур Іспанії "
  • 1." Тур де Франс "

10. "Шість днів Бремена"

Ці шестиденні змагання, що проходять з 1933 року, збирають до 125000 глядачів. Вони проводяться в німецькому місті Бремен. У велоперегонах беруть участь багато призерів з чемпіонатів Європи та світу. У 2016 році (з 14 по 19 січня) на додаток до дванадцяти кращих команд в гонках "Шість днів Бремена" будуть аматорські заїзди і гонки для жінок.

9. "Тур Даун Андер"

У 2005 році найважливішою велогонці Австралії була присвоєна категорія 2. HC - найвища для гонок за межами Європи. А в 2008 році "Тур Даун Андер" стала першою з неєвропейських велогонок, що отримала статус UCI ProTour. Змагання проводяться біля Аделаїди, по рівнинним і горбистим територіям.

8. "Ла Прімавера"

Найдовша одноденна велогонка в світі (298 км). Учасники її стартують з Мілана і завершують шлях в Сан-Ремо. Вперше була проведена в 1907 році. "Ла Прімавера" - одна з п'яти найпрестижніших і шанованих класичних велогонок. Цю чудову п'ятірку називають монумент велоспорту.

7. "Тур Фландрії"

До рейтингу кращих велогонок світу потрапила ще одна одноденна класична велогонка, на цей раз не італійська, а бельгійська. Вона, як і "Ла Прімавера", входить в число монументів велоспорту. Вперше була проведена в 1913 році.

6. "Джиро д'Італія"

Один з трьох Гранд Турів Європи. Проводиться з 1909 року протягом 3 тижнів. Переможцю цієї велогонки вручають рожеву майку. Рожевими були сторінки газети Gazzetta dello Sport, редактор якої і подав ідею створення велогонки, для залучення читачів.

5. "Тур Швейцарії"

Продовжують рейтинг велогонок 2015 змагання, які щороку випробовують на міцність альпійський ландшафт Швейцарії. Так спортсмени готуються до "Тур де Франс". Вперше "Тур Швейцарії" був проведений в 1933 році.

4. "Чемпіонат світу з BMX"

Щорічне змагання, яке в липні 2015 року пройшло в бельгійському Хойсден-Зольдере. Двом росіянкам, Світлані Адмакіной (олімпійська дисципліна BMX) і Наталії Афремова (гонка з роздільним стартом) дісталися срібло і бронза відповідно.

3. "Всесвітні екстремальні ігри"

Щорічні літні екстремальні ігри проводяться в американському Лос-Анджелесі. В ході виступів спортсмени показують трюки в парку, трюк на швидкості і на висоті, трюк в пайпе і трюки в умовах, наближених до міських (перила, сходинки і т. Д).

2. "Тур Іспанії"

Тритижнева Вуельта або "Тур Іспанії" існує з 1935 року.Поряд з "Тур де Франс" і "Джиро д'Італія", входить в трійку найпрестижніших велогонок світу. З 2010 року лідеру "Тура Іспанії" вручають червону майку, а до цього її колір змінювався кілька разів за рішенням організаторів, відроджували захід після тривалих перерв.

1. "Тур де Франс"

Є найпопулярнішою велогонкою в світі. Змагання тривають протягом трьох тижнів і закінчуються в Парижі, на Єлисейських полях. Вони складаються з 21 етапу, кожен з яких триває один день. Щоб час гонщика була врахована і накопичено, йому потрібно закінчити етап. Протяжність "Тур де Франс" складає від 3000 до 4000 км, щорічно довжина траси змінюється. У 1926 році була найдовша траса (5745 км). Переможець гонки отримують жовту майку.