Найсучасніша швидка допомога Газель next

Як і очікувалося, як тільки вийшла в світ нова Газель Next, відразу почали з'являтися всілякі її модифікації і спеціальні автомобілі на її базі. Причому, модульна конструкція Газелі дозволяє досить швидко розробляти і реалізовувати різноманітні нові конструкції не тільки самому Горьковському автомобільному заводу а й самому широкому колу сторонніх виробників.

А все тому, що запчастини ГАЗ для модульних типів конструкції взаємозамінні.

Так склалося, що одна з найбільш звичних і відомих спеціальних машин на базі фургона газель - це медичний автомобіль. Змагатися з ним за поширеністю могла свого часу тільки модифікація маршрутного таксі впізнаваного жовтого кольору. Тому немає нічого дивного, що однією з перших спеціальних машин на базі наступника старої Газелі став саме автомобіль швидкої допомоги. Він був представлений на виставці під назвою "Комплексна безпека" в кінці травня 2013 року.

Це медичний автомобіль класу C, тобто реанімобіль. Дізнатися в ньому його попередника практично неможливо - залишилися тільки сімейні риси самої кабіни. Якщо раніше проводилися медичні автомобілі Газель на базі суцільнометалевих фургонів, то новий автомобіль побудований на базі "голого" шасі. На раму автомобіля встановлений спеціалізований медичний модуль.Виглядає автомобіль незвично для Росії. Медичні спецавтомобілі подібної форми знайомі нам швидше за американськими фільмами: відразу за кабіною автомобіль істотно розширюється, а сам модуль має форму паралелепіпеда.

Така форма реанімаційного автомобіля є стандартом у всьому світі: вона дозволяє розташувати в модулі набагато більше найважливіших медичних приладів і засобів порятунку, ніж стандартний суцільнометалевий кузов.

В такому модулі можна надавати якісну медичну допомогу, реаніматологи не змушуючи працювати в обмежених умовах, як це відбувається сьогодні.

На тій же виставці крім реанімаційної модифікації Газелі Next ніжегородци показали ще один спецавтомобіль: патрульно-постову модифікацію Соболя для потреб Міністерства внутрішніх справ. У цій модифікації передбачено місце для екіпажу з чотирьох осіб, система для зберігання спецобладнання і вогнепальної зброї, а також вбудована система відеоспостереження та відеофіксації. Ще одна показана модель - позашляхова модифікація Соболя широкого призначення.