Найцікавіші факти про 4-му сезоні серіалу «Гра престолів»

Почала нового сезону знаменитого на весь світ серіалу "Гра престолів" чекали мільйони глядачів. Тому в мережі Інтернет на радість фанатам раз у раз з'являлися подробиці про зйомки десятисерійного продовження кіноепопеї.

В сьогоднішній підбірці Ви знайдете найцікавіші факти про новий 4-му сезоні серіалу "Гра престолів" , дата виходу 6 квітня 2014 року.

Зміст:

  • 10. Сюжет четвертого сезону
  • 9. Місце зйомок
  • 8. Росіяни в "Грі престолів"
  • 7. Зміна акторів в серіалі
  • 6. Дракони
  • 5. Нові герої "Ігри престолів"
  • 4. Популярні імена героїв
  • 3. Серіал на користь економіці
  • 2. Вікові обмеження
  • 1. Чи буде продовження серіалу

10. Сюжет четвертого сезону

Хоча точний сюжет тримається в таємниці, заснований він буде на другій половині книги Дж. Мартіна "Буря мечів", а також події, описаних в четвертій і п'ятій книгах серії.

9. Місце зйомок

Відразу після закінчення виробництва третього сезону серіалу вся знімальна група вирушила до Ісландії, де і знімали багато сцен четвертого сезону. Також зйомки проходили в Дубровнику (Хорватія) і на території Північної Ірландії.

8. Росіяни в "Грі престолів"

В четвертому сезоні російський актор Юрій Колокольников виконає роль Стиру - обожненого ватажка Теннов, одного з кланів здичавілих.

7. Зміна акторів в серіалі

Роль "Гори" Григора Клігана виконає Хафпор Джуліус Бйорнссон - ісландський бодібілдер.Роль "Гори" стане найпершою в його кар'єрі актора. Бьорнссон - третій актор, виконуючий цю роль. Також відбудеться зміна актора, виконуючого роль Даар Нахаріса, в четвертому сезоні ярмо зіграв Міхель Хайсмен.

6. Дракони

Маленькі дракончики, що з'явилися в першому сезоні, нарешті, виростуть і перетворяться в справжні смертоносні машини. Розмір дорослого дракона напевно вразить глядачів - адже він перевищує бойовий вертоліт.

5. Нові герої "Ігри престолів"

В четвертому сезоні глядачі познайомляться з Червоним Змієм Дорна - Оберіном Мартеллом. Йому належить вступити в бій з людиною-горою Григором Кліганом.

4. Популярні імена героїв

В минулому році більше 700 новонароджених дівчаток на землі отримали ім'я Ар'я - на честь молодшої дочки Еддарда Старка. Ще 150 маляток були названі Кхалісі в честь Дейенеріс Таргаріен.

3. Серіал на користь економіці

Зйомки четвертого сезону дозволили створити 800 нових робочих місць на території Північної Ірландії. Крім того, тут, а також в Ісландії та Хорватії набирають популярність тури "по слідах Ігри престолів", в ході яких туристи оглядають місця зйомок улюбленого серіалу.

2. Вікові обмеження

Як і перші три сезони, продовження серіалу виходить під грифом 18+. Фільм, як і раніше, рясніє натуралістичними сценами насильства і кровопролиття. І тим не менше вигаданий світ приваблює все більше шанувальників.

1. Чи буде продовження серіалу

Найцікавіший факт про серіал Гра престолів повинен сподобатися всім шанувальникам:

Серіал "Гра престолів" повинен охопити всі книги однойменної серії. На даний момент опубліковано 5 романів Дж. Мартіна. У 2014 році повинна вийти 6-я книга "Вітри зими", за якою в 2016-му піде ще одна - "Мрії про весну", оголошена заключній.