Найважливіші критерії вибору доменного імені

Створення власного сайту відкриває перед власниками бізнесу величезні можливості. Адже торгівля і реклама товарів / послуг в мережі з кожним днем ​​набирають популярності. Однак разом з тим, власний онлайн проект може принести багато клопоту.

В першу чергу власникам ресурсів важливо подумати над тим, як вибрати домен, який буде легко запам'ятовуватися і асоціюватися з діяльністю фірми.

Домен: основне призначення

Доменне ім'я є назвою порталу в інтернеті. Воно допомагає користувачам швидше знайти заданий ресурс. Таку назву представляє собою певний набір англійських літер і цифр, які розташовуються в адресі сайту перед точкою. В середині імені можна також використовувати дефіс, однак досвідчені веб-майстри не рекомендують цього робити. При реєстрації сайту в зоні. РФ можна використовувати тільки російські символи.

Тонкощі вибору

До підбору доменного імені власники сайтів повинні підходити дуже уважно і акуратно. Назва онлайн проекту має бути унікальним, коротким, легко читаним і простим для запам'ятовування користувачами. При виборі імені власники порталів повинні орієнтуватися на те, що бажають побачити їх потенційні клієнти. Крім цього ім'я сайту має асоціюватися у користувачів безпосередньо з компанією. Для комерційних компаній відмінним рішенням буде, якщо в доменному імені буде присутня назва організації.

Бажано, щоб доменне ім'я містило в собі безпосередній натяк на основну тематику проекту. При цьому веб-майстри рекомендують одним з важливих факторів просування сайту в ТОП, вибирати доменну зону в тій території, на аудиторію якої розрахований проект. Для російськомовних сайтів різної тематики краще вибирати зону. РФ або. RU. Сайти комерційної спрямованості найчастіше розташовуються в зоні. COM. Інформаційні ресурси доцільно розміщувати в зоні. INFO. Такі сайти можуть не мати чіткої територіальної спрямованості.

Професійна допомога

Вибір домену та хостингу - це відповідальне завдання. Тому при їх виборі найкраще заручитися підтримкою досвідчених фахівців. Відмінні відгуки в інтернеті має компанія Реєстр. ру. Користувачі позитивно відгукуються про зручність сервісів провайдера, доступних цінах і злагодженій роботі служби технічної підтримки. Досвідчені фахівці служби підтримки з радістю допомагають вибрати доменне ім'я, яке допоможе просунути ресурс в мережі, а також завжди підкажуть, де знаходиться інструкція по перенесенню домену. Професійна підтримка фахівців допоможе створити якісний ресурс, який буде цікавий користувачам.