Найдорожчі телевізори в світі

Зазвичай, на вартість телевізора впливає діагональ, наявність тих чи інших функцій і передовий дизайн. Однак деякі моделі, коштують надзвичайних грошей, не володіючи видатними розмірами і технологіями. Топ-5 таких тв розглянемо в нашій статті.

Зміст:

  • 1. STUART HUGHES PRESTIGE HD SUPREME ROSE EDITIOIN
  • 2. C-SEED ENTERTAINMENT SYSTEMS
  • 3. PANASONIC TH-152UX1 PLASMA TV
  • 4. SAMSUNG ULTRA-HD TV
  • 5. BANG $ OLUFSENS BEOVISION 4

1. STUART HUGHES PRESTIGE HD SUPREME ROSE EDITIOIN

Рекордсменом п'ятірки найдорожчих телевізорів у світі є STUART HUGHES PRESTIGE HD SUPREME ROSE EDITIOIN. Ціна становить 2. 25 мільйонів доларів, діагональ невелика - 55 дюймів. Будь-яка нормальна людина вигукне: "За що?" І не матиме рації, просто модель особлива - в корпусі присутні 28 кг рожевого золота, а також 72 діаманта.

2. C-SEED ENTERTAINMENT SYSTEMS

Другу позицію по праву займає C-SEED ENTERTAINMENT SYSTEMS. Вартість цього телевізора становить 687000 $. До плюсів варто віднести - діагональ 201 дюйм, можливість використання відбитків пальців для захисту від несанкціонованого доступу, захист від вологи, підставку і сучасний дизайн.

3. PANASONIC TH-152UX1 PLASMA TV

На третьому місці в ТОП знаходиться Panasonic TH-152UX1 PLASMA TV. Коротка характеристика моделі: при ціні в 500000 $, ми можемо отримати телевізор з діагоналлю в 152 дюйма, дозволом 4К * 2К, а також можливістю перегляду 3D. Так можна відкрити свій кінотеатр.

4. SAMSUNG ULTRA-HD TV

Четверту позицію в рейтингу дорогих телевізорів світу належить SAMSUNG ULTRA-HD TV, вартістю в 150000 $.Діагональ трохи більше, ніж у попередника - 110 дюймів. Також він має роздільну здатність 4K.

5. BANG $ OLUFSENS BEOVISION 4

Завершує топ найдорожчих телевізорів, що вийшла вже досить давно модель BANG $ OLUFSENS BEOVISION 4, яка стоїть на сьогоднішній день близько 111000 $. Як ви здогадуєтеся, його розміри не такі вже й маленькі, а діагональ цього чуда - 103 дюйма, чого цілком достатньо, щоб заощадити на шпалерах в квартирі - адже він може зайняти собою цілу стіну. Що стосується функціональності, то похвалитися телевізор може тільки відтворенням Full HD.