Найдорожчі велосипеди (топ-5)

Багато хто любить велосипеди за їх економічність корисність і компактність, їх не треба заправляти бензином, страхувати, робити техогляд. Вони коштують набагато менше ніж автомобіль і тому є найпоширенішим в світі транспортним засобом. Але сьогодні ми поговоримо нема про таких велосипедах. Сьогодні мова піде про найдорожчих велосипедах , які все-таки краще застрахувати.

Зміст:

  • 5. Chanel
  • 4. Delta 7 Ascend Road Bike
  • 3. KGS Tier 3
  • 2. Black Trail
  • 1. Aurumania

5. Chanel

Ціна: від $ 28 000

Особливості: ручна алюмінієва зварювання, сідло з телячої шкіри, чохол для насоса з дорогої шкіри. + Дві сумки, в одній з яких комплект косметики Chanel.

4. Delta 7 Ascend Road Bike

Ціна: від $ 12 000

Особливості: надлегка міцна рама з карбону і кевлара, сітчастий дизайн елементів рами, відсутність обмежень по вазі велосипедиста.

3. KGS Tier 3

Вартість: до $ 32 000

Особливості: довічна гарантія, унікальні дизайни, індивідуальне проектування кожного велосипеда.

2. Black Trail

Ціна: $ 80. 000

До недавніх пір найдорожчий велосипед з електроприводом. Вага його становить всього 19, 5 кг. Ще однією заслугою можна назвати те, що він найшвидший велосипед у світі , здатний розігнатися до 100 км / год.

Найшвидший і дорогий велосипед у світі ...

1. Aurumania

Ціна: $ 100 000

В даний час носить звання " Найдорожчий велосипед в світі ". Партія з 10 екземплярів виконана із золота, ручне виробництво, високоякісна шкіра і 600 кристалів Swarovski на борту цього "залізного коня".

Оновлений і більш повний рейтинг дорогих велосипедів недавно опублікував велосипедний сайт "Вело-Стайл", читайте актуальну інформацію про велосипедах на сторінках цього сайту.