Найдорожчі і кращі ресторани світу (10 ФОТО)

Існують тисячі ресторанів, кафе, барів по всьому світу, але в список найдорожчих ресторанів за версією "Червоний гід Мішлен" потрапили лише десять. Від Італії до Нью-Йорка, представляємо вам 10 найрозкішніших ресторанів в світі за версією Michelin, Le Guide Rouge.

Зміст:

  • 1. "Маса", Нью-Йорк
  • 2. "Нома", Копенгаген
  • 3. "Celler De Can Roca", Жирона. Іспанія
  • 4. "Osteria Francescana", Модена
  • 5. "Eleven Madison Park", Нью-Йорк
  • 6. Ресторан "Dinner" в Лондоні
  • 7. "DOM", Сан-Паулу
  • 8. Alinea, Чикаго
  • 9. "The Ledbury", Лондон
  • 10. "Le Pre Catelan", Париж

1. "Маса", Нью-Йорк

В ньому ви зможете покуштувати неймовірні суші, зроблені самим Корі Маса. Це не типовий ресторан, процес приготування триває протягом 3 годин, ось чому необхідно носити зручний одяг. Щоб забронювати номер потрібно заплатити $ 200 за людину. Вважається найдорожчим і кращим рестораном в світі.

2. "Нома", Копенгаген

Розташований в Копенгагені, "Нома" є найкращим рестораном в Данії. Основний кухар Рене Рудзеті є одним з кращих шеф-кухарів світу, його ресторан завоював дві зірки Мішлен. Кухня являє собою скандинавські страви, характерні для регіону.

3. "Celler De Can Roca", Жирона. Іспанія

Цей ресторан прагне до авангарду і вольності в приготуванні. Він розташований в місті Жирона і управляється трьома братами. Якщо ви хочете інвестувати свої гроші в що стоїть їжу, то переконаєтеся, що ви відвідали Celler De Can Roca.Середня вартість їжі на двох від $ 390- 420.

4. "Osteria Francescana", Модена

Osteria Francescana пропонує прекрасну кухню, яку варто спробувати. Їх найдорожчі страви це суміш культур, традицій і методів. Середня ціна на двох становить $ 360-525 (не включаючи вино). У ресторані всього дванадцять столів, якщо ви плануєте його відвідати, то повинні зробити попереднє замовлення заздалегідь.

5. "Eleven Madison Park", Нью-Йорк

Один з кращих ресторанів в Нью-Йорку. Дорогий. Відомий. У ньому цікавий спосіб услужівают своїм гостям. Як? Кожен гість отримує меню з 16 слів, які представляють основний інгредієнт в кожній страві. Кожна людина може вибрати 4 слова. Середня вартість їжі на двох $ 450.

6. Ресторан "Dinner" в Лондоні

Це більш доступне місце в Лондоні. Вечеря на двох, як правило, буде коштувати близько $ 230. Ресторан має міський стиль, пропонує всі види продуктів харчування, не обмежує в часі, це означає, що ви можете з'їсти вечерю на сніданок або навпаки.

7. "DOM", Сан-Паулу

Кращий шеф-кухар в Південній Америці, Алекс Атала, пропонує дику суміш амазонських інгредієнтів, які залишать вас в екстазі на багато днів. Молоко Гайка, сироп пальмового дерева, какао і багато інших продуктів є частиною чудовою кухнею. Середня чек близько $ 400, не рахуючи вина.

8. Alinea, Чикаго

Якщо Ви будете отримувати фінансову Чикаго, то повинні виділити одну ніч, щоб відвідати Alinea. Він вважається одним з найбільш незвичайних ресторанів в світі. Підготовка самої їжі на кшталт художнього процесу, особливо приготування десерту. Темний шоколад розкидають на столі перед вами, а потім додають мільйони інших речей. Середня вартість на двох $ 420.

9. "The Ledbury", Лондон

Ресторан "Ледбері" володіє двома зірками Мішлен, це дуже престижно і розкішно.Ніч на двох може коштувати $ 270, не рахуючи вина. Він розташований в Лондоні, що й забезпечує йому багате меню, яке змінюється кожен сезон. Їх кухня не боїться експериментувати, одним з фірмових страв є кошичок англійської полуниці з квітами, медом і кремом.

10. "Le Pre Catelan", Париж

Останнє, але не набагато менш дороге місце. Ресторан пропонує прекрасне меню французькою кухнею. Ви можете вибрати 17 страв вартістю близько $ 255. Не слід залишати без дегустації французьке вино. Цей дорогий ресторан на фотографії виглядає не так розкішно як в житті.