Найекономічніші міста Росії для травневих турів

Поїздки за кордон для багатьох росіян стали недозволеною розкішшю з тих пір як рубль увійшов в круте піке. Для тих, кого не дуже-то подобається перспектива провести початок травня навпроти телевізора, Forbes і Travel. ru склали список найекономічніших міст для поїздок на травневі свята .

Вартість поїздки включає відвідування найбільш відомої міської пам'ятки, обід в кафе і добове проживання в дво- або тризірковому готелі недалеко від центру міста.

Ми також відібрали чудові ідеї, куди поїхати на травневі свята в 2016 році. На машині по Росії або на море.

Зміст:

  • 7. Кунгур
  • 6. Болгар
  • 5. Сергієв Посад
  • 4. Єнісейськ
  • 3. Солигалич
  • 2. Переславль-Залеський
  • 1. Зарайськ

7. Кунгур

Ціна перебування - 3 366 руб.

Відкриває топ-7 найдорожчих турів для подорожі на травневі свята місто, знаменитий своєю крижаною печерою. Вона виникла близько 10-12 тисяч років тому і тягнеться на 5700 км. В ході оглядової екскурсії туристи можуть пройти лише 1500 км, хоча цього шляху цілком достатньо, щоб насолодитися дивним і таким видовищем мережив паморозі, крижаних кристалів, гротів і прозорої води підземних озер.

Про колишньої купецької слави Кунгура свідчить Гостинний двір - пам'ятник архітектури, розташований в центрі міста.

Тим, хто цікавиться мистецтвом рекомендуємо відвідати Художній музей, і подивитися картини російських художників 20 століття.

6. Болгар

Ціна перебування - 3 355 руб.

Місто в Татарстані пам'ятає часи Волзької Булгарії і Золотої Орди. У ньому знаходиться цілюще джерело "Криниця Габдрахман" (він же "Капітанський колодязь"). За переказами його створив один з послідовників пророка Мухаммеда, торкнувшись посохом землі. Вода з колодязя зцілила дочку хана Айдархана, яка після цього прийняла іслам. А назва "капітанський" джерело отримав на честь капітана Ричкова, який вивчав край в XVIII столітті.

Але не одним цілющим джерелом знаменитий Болгар. Є ще й джерело святого мученика Оврамія - цілий комплекс будівель в архітектурних традиціях Волзької Булгарії.

Відомі музеї - музей хліба і музей ремесел.

5. Сергієв Посад

Ціна перебування - 3 344 руб.

Головна визначна пам'ятка - Троїце-Сергієва лавра, найбільший з усіх чоловічих монастирів РПЦ. У ньому зберігаються останки святого Сергія Радонезького.

А юним туристам разом з батьками можна відвідати музей Іграшки, в якому зібрані колекції з різних куточків світу.

4. Єнісейськ

Ціна перебування - 3 333 руб.

Помилуватися в цьому сибірському місті можна на храмову архітектуру (Спаський і Богоявленський собори, Троїцька церква) і краєзнавчий музей. У музеї зібрано унікальний матеріал, який демонструє історію освоєння і розвитку Сибіру і культуру корінних сибірських народів.

3. Солигалич

Ціна перебування - 3 322 руб.

Місто розташоване на березі Костроми. Своїм незвичайним назвою Солигалич зобов'язаний соляним джерелам і приналежністю до Галицького князівства. Але сіллю зараз нікого не здивуєш, а ось цілющі мінеральні води і міська грязелікарня користуються великою популярністю.Подивитися в Солигалич можна на Хрестовоздвиженську і Преображенську церкви XIX століття, а також церква Миколи на наволок XVII століття.

2. Переславль-Залеський

Ціна перебування - 3 300 руб.

Один з міст Золотого кільця Росії. Рекомендується для відвідування тим, хто цікавиться храмовим архітектурою, так як в місті чимало стародавніх церков, монастирів і соборів. Найцікавіший Спасо-Преображенський собор XII століття, там пройшов обряд хрещення Олександр Невський.

Недалеко від Горицького монастиря знаходиться Дендропарк, що займає 50 гектарів. У ньому знаходяться понад 600 найменувань чагарників, дерев і ліан з різних зон Росії і зарубіжних країн.

1. Зарайськ

Ціна перебування - 3 278 руб.

Очолює рейтинг найдорожчих для туристів російських міст 2016 року. Відвідати його варто заради архітектурного комплексу - Зарайського кремля. Це єдине, що збереглося цілком зміцнення Підмосков'я. На його території знаходяться унікальна стоянка палеоліту і музей з колекціями російської, західноєвропейської, китайської та японської живопису, скульптури та графіки.

В місті збереглися особняки заможних купців 17-19 століть. Зараз в них живуть звичайні городяни.