Самий скачуваний серіал Казахстану: Чорний список (2 сезон)

"Чорний список" з перших серій завоював шанувальників, які тепер дочекалися виходу другого сезону. Керівництво NBC планує зняти п'ять сезонів, кожна серія яких є історією однієї особистості списку. Керівники з розвитку телеканалу і партнери серіалу Sony Pictures Television схвалили великий сценарій детективного серіалу. Але найбільше схвалення отримано від телеглядачів і кінокритиків, яке говорить про успішність телепроекту.

Другий сезон популярного багатосерійного фільму вийшов восени 2014 року.

На рубежі 2014-2015 року, серіал став самим викачуваним на території Казахстану

Телевізійний трилер "Чорний список" про порушника закону, який здався з доброї волі співробітникам ФБР для викриття небезпечних злочинців. Домовившись з співробітниками ФБР про співпрацю, разом з недосвідченою помічницею, головний персонаж намагається вирішити глобальні завдання боротьби зі злочинністю.

Головний персонаж Реймонд Реддінгтон, зіграний Джеймс Спейдер, номінований на отримання премії "Золотий глобус". Джеймс Спейдер відомий телеглядачам за фільмами "Практика", "Секс, брехня і відео". У серіалі "Чорний список" він зіграв самовпевненого хитрого злочинця, який затіяв багатоходову гру зі спецслужбою, обіцяючи допомогти в затриманні закоренілих злочинців. Співробітник ФБР Гаррі Ленникс отримує непередбачувані наслідки від угоди зі злочинцем.

"The Blacklist" - популярний фільм, який має всі шанси потрапити в рейтинг серіалів 2015 року.Кожного персонажа зі списку оточує ризик, який не дозволяє розслабитися ні на хвилину. Це повна концентрація уваги глядачів від першої до останньої секунди кожної серії. У чорному списку виявляється відразу той, хто помиляється при виконанні наказів начальства.

Вказівки керівництва ФБР повинні виконуватися на найвищому рівні. Опинившись в чорному списку невдаха змушений займатися тільки порятунком власного життя. Ось в таку історію і потрапив головний герой серіалу. Але ж зовсім недавно він бути кращим співробітником, і робота на уряд Штатів йому доставляла насолоду.

І ось, опинившись у списку зрадників, які підлягають знищенню, він змушений рятуватися від колишніх колег втечею. Залягти на дно йому ледь вдається, адже агенти ФБР всюди. Вони підняті по тривозі на пошуки втікача зрадника. Проживши на самоті кілька десятків років, кращий агент ФБР здається добровільно, щоб врятувати країну.