Найбільш бажані автомобілі 2016 року в Росії

Дослідницька компанія "ГфК-Русь" з'ясувала, про яке автомобільному бренд мріють російські автолюбителі. Експерти компанії поцікавилася думкою 1231 автовласника про те, який з брендів відповідає твердженням "Машина цього бренду - моя мрія, одного разу я обов'язково куплю її". Можна було назвати кілька марок. У дослідженні не брали участь маркетологи, продавці автомобілів, запчастин і ті, хто виконує післяпродажне обслуговування авто.

Так виглядає рейтинг найбажаніших для росіян автомобілів в 2016 році .

Читайте також: рейтинг літніх шин 2016 року в розмірах R14 і R16.

Зміст:

  • 8. Hyundai
  • 7. Ford
  • 6. Honda
  • 5. Mitsubishi
  • 4. Mazda
  • 3. Nissan
  • 2. Volkswagen
  • 1. Toyota

8. Hyundai

Невибагливі і недорогі (порівняно з іншими учасниками рейтингу) машини хотіли б купити 30% росіян. Протягом багатьох років цей корейський виробник позиціонує себе як цінової альтернативи більш дорогим японським конкурентам. Коли інші виробники "нарощують" опції, піднімаючи вартість своєї продукції, Hyundai пропонує литі диски і бічні дзеркала з підігрівом та інші "смакоту" навіть в базовій комплектації. Додатковою перевагою є і п'ятирічна гарантія.

7. Ford

Відмінний зовнішній вигляд, невисокі експлуатаційні витрати, хороша керованість, що не вбиває навіть на російських дорогах підвіска - все це автомобілі Ford.Їх вважають за краще 32% респондентів.

6. Honda

Згідно зі статистикою компанії R. L . Polk & Company, зібраної за 1988-2012 роки, марці Honda належить найбільше транспортних засобів з 25-річним терміном служби (і вони ще на ходу), ніж будь-якого іншого автомобільного бренду. Японська компанія виробляє не тільки довговічні і міцні, але ще і безпечні автомобілі. У 2016 році машини Honda отримали вісім престижних нагород Top Safety Pick + і одну Top Safety Pick від Страхового інституту дорожньої безпеки США (IIHS). Про свою любов до японських залізним конячок зізналися 36% опитаних.

5. Mitsubishi

Ці машини хвалять за стійку їзду по всіх видах доріг, надійний двигун, просторий салон, привабливий дизайн і лають за погану шумоізоляцію, жорстку підвіску і дорожнечу. Але незважаючи на ці недоліки автомобіль бренду Mitsubishi хотіли б придбати 38% автолюбителів.

4. Mazda

Рейтинг автомобілів мрії продовжують автомобілі Mazda (їм віддали голоси 39% опитаних). У 2011 році Mazda розробила SKYACTIV, ряд технологій, які значно збільшують ефективність використання палива і потужність двигуна. Крім того, машини виробництва Мазда при перепродажі мало втрачають в ціні.

3. Nissan

Про ці машинах, надійних в експлуатації, з витривалою ходовою частиною мріють 49% учасників дослідження. Японські автомобілі Nissan красиві і зовні і всередині, хоча дизайн Nissan Cube і Nissan JUKE викликає у деяких здивовану посмішку.

2. Volkswagen

52% опитаних хотіли б купити авто даної марки. А Volkswagen Tiguan очолює найбільш очікувані кросовери 2016 року. Ім'я цього найбільшого європейського автовиробника є синонімом високої якості збірки, надійності і першокласного дизайну.На вторинному ринку машини виробництва Volkswagen користуються великим попитом. Це означає, що ви можете витратити свої гроші на один з нових автомобілів, знаючи, що робите мудру інвестицію. Деякі моделі Volkswagen працюють на дизельному паливі, спалювання якого виробляє менше викидів, ніж бензин. І нехай дизельне паливо коштує трохи більше, ніж бензин, зате заправлятися їм потрібно рідше.

1. Toyota

Керувати мрією - ось чого прагнуть 83% опитаних. Автомобілі виробництва Toyota відрізняються високою якістю і це дивно, адже асортимент їх дуже великий. Більше 80% автомобілів Toyota, проданих 2 десятиліття тому, все ще? ? їздять та відмінно себе "почувають". А якщо раптом і "захворіють", то знайти потрібну запчастину неважко. А ще при покупці авто Toyota ви отримуєте машину самого безпечного бренду 2016 року за даними IIHS.