Найпоширеніші модні помилки

Практично кожна жінка мріє виглядати стильно і модно. Але часом в гонитві за модою і бажанням справити позитивне враження на оточуючих деякі домагаються абсолютно протилежного результату. У цій статті ми поговоримо про найпоширеніших модних помилках.

Зміст:

  • Одночасно відкритий верх і низ.
  • Непридатний макіяж.
  • Недоречність стилю.
  • Занадто багато блиску і неправильно підібрані аксесуари.
  • Демонстрація нижньої білизни.
  • Одяг, підібрана не за розміром і не за віком.
  • Босоніжки зі шкарпетками, панчохами або колготками.
  • Не потрібно бездумно слідувати моді і гнатися за нею.

Одночасно відкритий верх і низ.

Багато хто вважає, що якщо одягнуть міні і глибоке декольте одночасно, то будуть виглядати стильно і сексуально. Але в більшості випадків це не так. Навіть якщо у вас ідеальна фігура, і вам хочеться продемонструвати всім свої переваги, варто зробити акцент на чомусь одному. Наприклад, якщо ви вибираєте сукню з глибоким декольте, то віддайте перевагу не надто короткій довжині. Ви ж не хочете виглядати без смаку і вульгарно.

Непридатний макіяж.

Багато нехтують тим правилом, що вечірній макіяж не підійде для роботи, школи, інституту і занять спортом. Вдень макіяж повинен бути більш легким, практично непомітним. У макіяжі дотримуйтеся того ж правила, що і в одязі: акцент на чомусь одному.Якщо ви вирішили виділити очі, то не варто наносити на губи яскраво-червону помаду. Також будьте обережні з тональним кремом і засобами, що додають штучний загар. У багатьох випадках це виглядає просто безглуздо.

Недоречність стилю.

На жаль, не всі можуть підібрати стиль одягу у відповідність з заходом. Це можна спостерігати, коли спортивні костюми носять в повсякденному житті, а не тільки під час занять спортом, а на навчання одягаються як в нічний клуб. Якщо ви хочете виглядати стильно, то не забувайте про місце, в якому перебуваєте.

Занадто багато блиску і неправильно підібрані аксесуари.

Не всі можуть знайти ту саму золоту середину, про яку постійно говорять. Тому плаття в стразах доповнюють величезною кількістю блискучої біжутерії і такими ж туфлями. Безсумнівно, аксесуари повинні бути присутніми у вашому образі, але в усьому треба знати міру.

Демонстрація нижньої білизни.

На щастя, зараз не так часто, як раніше можна зустріти дівчину, яка натягує стринги вище брюк, щоб всім їх показати. Поширена думка, що мереживні панчохи, визирають з під сукні або спідниці, доречно тільки вдома зі своїм чоловіком, але ніяк не на роботі або громадському транспорті.

Одяг, підібрана не за розміром і не за віком.

Якщо ви трохи одужали і хочете це приховати, не варто купувати балахони на кілька розмірів більше. Так само, як і не варто купувати одяг на розмір менше, сподіваючись, що ніхто не помітить змін. А короткий топ кислотного кольору буде добре виглядати на підлітка, але ніяк не на пані похилого віку. Правильно підібраний одяг зможе не тільки приховати недоліки, але і підкреслити достоїнства.Пам'ятайте про це.

Босоніжки зі шкарпетками, панчохами або колготками.

Сама назва «босоніжки» говорить за себе. Тому надягати їх потрібно тільки на голу ногу. Це ж правило поширюється і на туфлі з відкритим носом. Якщо ж ви хочете надіти колготки або шкарпетки, то віддайте перевагу взуттю, ніс якої буде закритий.

Не потрібно бездумно слідувати моді і гнатися за нею.

Також не потрібно купувати річ тільки тому, що вона вам сподобалася на когось. Наприклад, недавно були модні лосини і легінси, і їх носили багато, не звертаючи уваги на комплекцію і вік. Скажімо прямо, найчастіше це був не найкращий видовище. Тому що якщо щось модно, це не означає, що такий образ підійде саме вам.

Пам'ятайте, що ваш стиль складається не тільки з одягу, зачіски і макіяжу, а й від уміння тримати себе в суспільстві, вашої поведінки. Тому слід звертати увагу на всі свої складові, а не тільки на зовнішній вигляд.