Найпоширеніші помилки водіїв після ДТП

Аварія - завжди справа неприємна, небезпечне, фінансово витратна. Але в ваших силах мінімізувати втрати - як? Головне - не допускати найпоширеніших помилок, які здійснюють, на жаль, практично всі водії після аварій. Ознайомлюємося зі списком, робимо висновки і, звичайно, не допускаємо помилок.

Зміст:

  • Неуважність до предметів
  • Контроль оформлення документів
  • Помилки в поведінці
  • Ігнорування
  • Паніка

Неуважність до предметів

Помилка номер один - неуважність до предметів, які відносяться до аварії найбезпосереднішим чином. На місці події необхідно провести ретельний огляд слідів аварії і все зафіксувати. Сліди на дорожньому полотні, об'єктах на місцевості, узбіччях і т. П. - в майбутньому оцінка після дтп стане набагато більш простою і швидкою, якщо ви зможете надати експертної організації відповідні відомості.

Контроль оформлення документів

Помилка номер два - відсутність контролю за якістю оформлення та достовірністю первинних процесуальних документів посадовими особами. Йдеться про протоколи огляду з місця події, схеми до нього, протоколів огляду ТЗ, пр.

Помилки в поведінці

Під третім номером у рейтингу водійських промахів (непробачних, до речі) - поведінкові помилки, спровоковані стресом. Навіть якщо ви винні в аварії, не варто збігати в прямому сенсі цього слова - якщо проблеми інших людей вас і не хвилюють, то на то, що вас знайдуть, шанси великі (і накладуть додаткові санкції, відповідно).Після події зіткнулися з апатією? Зберіться! В іншому випадку, поки ви будете стояти між небом і землею, документи, схеми і т. П. Можуть бути складені неправдоподібно, що спричинить за собою відповідні наслідки. Правда, довіряти співробітникам держорганів, які прибули на місце аварії, беззаперечно теж ні в якому разі не можна - не вдаючись у подробиці, вони можуть бути абсолютно не праві. Не підписуйте документи без ознайомлення, навіть якщо посадова особа викликає у вас симпатію, а його чесність - ніяких сумнівів.

Ігнорування

Помилка номер чотири - ігнорування необхідності встановлення особи, яка керувала автомобілем. Ви впевнені, що це був власник? А адже відшкодовувати заподіяну шкоду, можливо, буде третя особа.

Паніка

Ну і п'ята помилка - загальна паніка. Слідкуйте за ситуацією, і якщо ви бачите, що оцінка автомобіля і загальна експертиза точно знадобляться, подбайте про збір відомостей для професіоналів. Чим більше моментів буде з'ясовано відразу, тим менше проблем і неясностей залишиться потім.

Удачі на дорогах!