Найкрасивіші види з апартаментів Парижа

Пам'ятки Парижа продаються. Вірніше, продається красива картинка, яка може виявитися у вас за склом. Багато хто готовий непогано заплатити за одну лише можливість щоранку прокидатися і, дивлячись у вікно, розуміти, що знаходяться в кращому місті Землі. Репортери порталу нерухомості ee24. ru вибрали найцікавіші видові апартаменти Парижа . Всі вони абсолютно ексклюзивні, але з різних причин їх власники вирішили розлучитися зі своїми діамантами - за круглу суму.

Чим більше пам'яток ловить очей в одному кадрі, тим краще. З цієї двоповерхової квартири, за яку власники планують виручити € 4, 5 млн, видно відразу і Ейфелева вежа, і Нотр-Дам, і єдиний в центрі хмарочос Монпарнас.

Вимогливі покупці вважають за краще не розмінюватися на дрібниці і вибирають житло ближче до Ейфелевої вежі. Пентхаус з терасою прекрасно підходить не тільки для розкішного життя, а й для прийому великої кількості гостей або проведення званої вечері.

Бізнесменам варто звернути увагу на апартаменти, звідки видно ікона ділового світу - фінансовий район Дефанс. Достатньо повернути голову, і погляду відкривається велична Тріумфальна арка, побудована за наказом імператора Наполеона.

двохсотметровий квартира у Люксембурзького саду продається за € 7, 35 млн. - це рівно € 36 тис. За кв. м. У інших містах Європи за такі гроші можна купити цілі апартаменти або навіть окремі будинки, але з них ви не побачите ні Собору Паризької Богоматері, ні Пантеону.

Насолоджуватися видами на Ейфелеву вежу можна і з дому, розташованого прямо на Марсовому полі - самому обожнюваному у туристів місці в Парижі, у Франції, а можливо і в усьому світі.

Велике творіння великого Ейфеля видніється мало не звідусіль. Підійшовши до вікна цієї квартири, розташованої на 7-му поверсі, можна розглядати кораблики, що пропливають по Сені, а піднявшись на терасу - милуватися круговою панорамою столиці. Ціна відповідна - € 10, 5 млн за 360 кв. м.

Дивно, але бувають апартаменти, гарний вигляд з яких залежать від сезону. Власник цієї квартири на набережній Сени буде споглядати Ейфелеву вежу тільки взимку: вже навесні дерева одягаються в листя і закривають пам'ятка.

Знаменитий демократичний і креативний район Монмартр відносяться до числа найбільш відвідуваних місць в Парижі. З елегантно обставлених апартаментів видніється нескінченне море паризьких дахів, за якими височить знаменитий пагорб і вінчає його базиліка Сакре-Кер.

Квартира в будинку на площі Вогезов - улюбленому місці відпочинку городян - продається за € 4, 9 млн. Можливість мати адресу на найстарішої і при цьому далеко не найменшою площі Парижа (140 на 140 метрів) напевно коштує таких грошей.

Коли заходить мова про площі, не можна обійти увагою і площа Перемог - але не за велич і розмах, а за мініатюрність і затишок. Маленька акуратна площа виглядає особливо приємно, якщо дивитися на неї з вікна або з тераси власної квартири.