Найкрасивіші замки світу (Фото + Відео)

Замки не можна просто назвати древніми спорудами для оборони. Це джерело спогадів про славне минуле країн, про історичні події, красивих легендах і любовних історіях. Минають віки, а величні споруди продовжують вражати людей суворою красою і неповторною архітектурою. Якщо скласти рейтинг замків по красі, то виглядати він буде так.

Зміст:

  • Мон Сен-Мішель, Франція
  • Нойшванштайн, Німеччина
  • Хоензальцбург, Австрія
  • Конуї, Уельс, Великобританія
  • Празький Град, Чехія
  • Бран, Румунія
  • замок в Осаці, Японія
  • Пелеш, Румунія
  • Версальський палац, Франція
  • Шильонский замок, Швейцарія

Мон Сен-Мішель, Франція

Невеликий острів Сен-Мішель - частина всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це одна з найвідоміших французьких пам'яток. Найпрекрасніший замок знаходиться високо на скелі. Верхній шпиль фортеці доходить до 155, 5 м над рівнем моря.

Нойшванштайн, Німеччина

Будували його для короля Баварії Людвіга II. В даний час це одна з найбільш популярних німецьких пам'яток. Краса замку Нойшванштайн дала йому можливість не один раз з'являтися у фільмах і мультфільмах. Найкрасивіші замки світу, і зокрема, даний варіант, надихнули відомого композитора Чайковського на створення "Лебединого озера".

Хоензальцбург, Австрія

Один з найбільших середньовічних європейських замків.Знаходиться фортеця на горі Фестунг (120 м). За час існування Хоензальцбург багато разів перебудовували та укріплювали, з часом він став неприступною фортецею. У 19 столітті використовувався як склад, військова казарма і місце для укладення.

Конуї, Уельс, Великобританія

Цей прекрасний зразок архітектури 13 століття звели за наказом короля Едуарда I Англійського. В його оточенні - кам'яна стіна з вісьмома круглими вежами. Зараз можна побачити лише стіни споруди, однак навіть вони виглядають вражаюче. Опалювався Конуї декількома величезними камінами, тепло від одного каміна прирівнюється до роботи декількох котлів тривалого горіння.

Празький Град, Чехія

Цей величезний замковий комплекс знаходиться в Празі. Звели його в середині 9 століття. Празький Град не тільки красивий, це найбільший з усіх давніх замків. Зараз в Празькому Граді - резиденція чеського президента.

Бран, Румунія

Зведений у 14 столітті місцевими селянами. За будівництво їх звільнили від сплати податків. Належав місцевим правителям, був подарунком королеві Марії Единбурзької. В даний час ця споруда - національний пам'ятник і популярний румунський музей. Особливу популярність замок отримав завдяки роману Брема Стокера.

Замок в Осаці, Японія

5 поверхів самурайського палацу зведені в кінці 16 століття. Прославився він завдяки своїй важливій ролі в історії країни. 1614 року витримав наступ війська сьогуна Токугави в складі 200 000 воїнів. У 17 столітті його зруйнували. Був відбудований в 20 столітті.

Пелеш, Румунія

Незвичайна будова в стилі неоренесансу знаходиться в мальовничих румунських Карпатах. Зведений за наказом Кароля I в кінці 19 століття як літня резиденція.Зараз Пелеш - національне надбання.

Версальський палац, Франція

Як же, згадуючи найбільш красиві палаци, забути Версаль? Ця колишня резиденція французьких королів знаходиться в багатому передмісті Парижа. Будуватися комплекс почав в 1661 році, а завершив - лише в минулому столітті. Пам'ятник архітектури світового значення символізує абсолютну монархію.

Шильонский замок, Швейцарія

Шильон знаходиться на скелі, в найчистішою країні світу у краю Женевського озера. У 12 столітті - резиденція герцогів Савойський і пропускний пункт на стратегічно важливою дорозі до Сен-Бернанскому перевалу. Довгий час це був єдиний транспортний перевал з Південної Європи в Північну.